Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Telefonda Google Play Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir?
Telefonda Google Play Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir?

Telefondaki Google Play Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir?


Bu makalemizde sizlere Google Play'i çok sık ziyaret edenler ve karşısına sürekli geçmiş aramalar gelerek rahatsız olanlar için açmış bulunuyoruz!

Google Play'de yaptığınız aramalar sürekli kayıt edilmektedir. Bu da zamanla telefon veya tablette kasmalara yol açabilmektedir. Her yerde yaptığınız temizliği bu Android uygulaması içinde yapabilirsiniz. Nasıl mı? Aşağıda resimli olarak ve çok basit şekilde anlatacağım. Ayrıca Telefona Google Play Kullanmak için Hesap Nasıl Eklenir? konumuza bilgi almak veya öğrenmek için bakabilirsiniz.

Telefonda Google Play Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir? Google Play arama geçmişinizi nasıl temizleyeceğiniz aşağıda anlatılmıştır.

Öncelikle telefon veya tabletinizde bulunan Google Play uygulamasını açınız. Telefonda Google Play Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir? Google Play Store uygulamasını açtıktan sonra telefonunuzun "Menü" tuşuna bastığınızda aşağıdaki resimdeki gibi bir pencere karşınıza gelecektir. Burada "Ayarlar" yazan yere dokununuz.

Telefonda Google Play Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir?


Yukarıda yazılı ve görsel olarak anlatılanları yaptı iseniz alt resimdeki gibi bir pencere karşınıza gelecektir. Burada "Arama geçmişini temizle" ye dokunun. İşlem bu kadardır.

Telefonda Google Play Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir?


Google Play Store (Google Android Mağazası) Nasıl Kullanılır? isimli makalemizden yararlanmak isteyenler linki tıklayabilirler.
Reyting:

Kategori: Android Genel Bilgiler
Gösterim: 2 452
 
Tarih 23-03-2014, 03:48
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.