Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Kilit Ekran Desenini veya Şeklini Unuttunuz Mu? (Resimli Anlatım)
Kilit Ekran Desenini veya Şeklini Unuttunuz Mu? (Resimli Anlatım)

Deseni Mi Unuttunuz?


Ekran Kilit Desenini veya Şeklini Unuttunuz Mu? (Resimli Anlatım)

Şekilli ekran kilidi deseninizi çok karmaşık yaptınız veya bir arkadaşınız şaka olsun diye değiştirdi. Panik yapmayın açmanın kolay yolu var.
Bütün Android telefonlar Gmail hesabı ile bağlantılıdır. Çünkü Google Play'den Apk indir'menin başka yolu yoktur. Tabi bizim gibi Android oyun ve uygulamalarını paylaşanlarda buna gerek yoktur. Ama ne olursa olsun Google hesabınızı telefonunuza mutlaka girmenizi tavsiye ederim. Cep telefonunuzun veya tabletinizin kilidini beş defa yanlış girme hakkınız vardır.

Bu başarısız beş deneme sonunda size küçük bir uyarı ekranı gelecektir. Beş defa yanlış girdiniz 30 sn bekleyiniz diye. Buna TAMAM dediğiniz ekran tekrar kararacaktır. Ekranı tekrar açmak için güç düğmesine basın. Daha sonra aşağıdaki resimdeki gibi adımları takip ediniz.

1- Alt resimde ok ile gösterdiğim DESENİ UNUTTUNUZ MU? yazısını tıklayınız.


Kilit Ekran Desenini veya Şeklini Unuttunuz Mu? (Resimli Anlatım)


2- Yukarıdaki yazıya dokunduğunuzda aşağıdaki gibi bir pencere karşınıza gelecektir. Resimdeki gibi KULLANICI ADI yazan yere Gmail yani Google Hesabınızı yazın. ŞİFRE kısmınıda parolanızı yazıp OTURUM AÇ düğmesine dokunduğunuz zaman size yeni bir ekran kilidi deseni oluşturmanızı isteyecektir. Eğer yeni bir şekilli ekran kilidi oluşturmak istemez iseniz HİÇBİRİ yazısını tıklayınız.


Kilit Ekran Desenini veya Şeklini Unuttunuz Mu? (Resimli Anlatım)


İŞLEM TAMAMDIR


Eğer yukarıda anlatılanlar haricinde Google hesabını unutanlar veya Gmail hesabı tanıtmayanlar için Ekran Kilit Desenini ve Gmail Unuttum Diyenler isimli makalemize bakabilirsiniz.
Reyting:

Kategori: Android Genel Bilgiler
Gösterim: 2 305
 
Tarih 2-02-2014, 02:46
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.