Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sistem Araçları » Avast SecureLine VPN: Güvenlik APK
Avast SecureLine VPN: Güvenlik APK

Avast VPN Android indir


Avast VPN APK İndirVPN Nedir?VPN (Virtual Private Network) bir bilgisayar ağının kullanıcılarının güvenli bir bağlantıda başka bir ağa erişmesini sağlamak için kullanılan bir teknolojidir. VPN, verilerin şifreli bir şekilde iletimini sağlayarak kullanıcıların internet üzerinden güvenli bağlantı kurabilmesini ve özel verilerin dış saldırılara karşı korunmasını sağlar.

Avast SecureLine VPN, internet kullanıcılarının kendilerini ve bilgilerini koruma amacıyla kullanılan bir özel ağ teknolojisidir. Avast SecureLine VPN, çevrimiçi güvenliğinizi artırmak ve gizliliğinizi sağlamak için; bir VPN tarafından sağlanan şifreleme, kayıt tutmama, IP adresinizi saklama, kurumsal ağ erişimini kısıtlama ve çevrimiçi etkinliklerinizi gizlemek için tasarlanmıştır.

Bir VPN, internet üzerinden kullanılan veri trafiğini şifreleyerek, kullanıcıların çevrimiçi olarak kimliklerini ve verilerini korumasını sağlar. Avast SecureLine VPN, bu şifrelemeyi daha da güçlendirir, internet bağlantılarının hızını artırır ve çevrimiçi etkinliklerinizin kimse tarafından takip edilmesini önler.

Avast SecureLine VPN, kullanıcıların internette güvenli ve gizli bir şekilde gezinmesini sağlayan özellikler sunar. Avast SecureLine VPN, kullanıcılara anonimlik, güvenlik ve gizlilik sağlamak için IP adreslerini değiştirme, verileri şifreleme ve kayıt tutmama özelliklerini sunar.

Avast SecureLine VPN, internetin herhangi bir yerinde çevrimiçi olarak kalmanın güvenliğini sağlamak için yüksek seviyeli güvenlik önlemleri alır. Kullanıcılar, Avast SecureLine VPN ile bankacılık işlemlerini, sosyal medya hesaplarını ve diğer çevrimiçi etkinliklerini güvenli bir şekilde yürütebilirler. Avast SecureLine VPN, kullanıcıların tüm çevrimiçi etkinliklerinin güvenli ve gizli kalmasını sağlar.
Android Sürümü: 6.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 6.61.14465

Avast VPN APK indir Avast VPN APK indir

Avast SecureLine VPN: Güvenlik APK

[60,62 Mb] (İndirme: 8)
Avast-VPN.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları / Android Genel Bilgiler
Gösterim: 584
 
Tarih 26-03-2023, 02:24
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: