Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Sistem Araçları » Dynamic Island Android Apk indir
Dynamic Island Android Apk indir

Dynamic Island Android APK Download


Dynamic Island Android Apk indir

Android için Dynamic Island Apk: Apple iPhone, yeni iPhone 14 serisini yayınladı. Bu serinin toplam 4 modelini piyasaya sürdüler. iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Maks. iPhone 14 pro modelinin dinamik adasına sahip olacaksınız. iPhone 14, 16 Eylül’den sonra resmi olarak piyasada. Milyonlarca insan bu yazıyı çok merak ediyor. iPhone 14 ile ilgili sevgi dolu şeylerden biri de Dinamik Ada. Apple bunu benzersiz bir tasarım haline getirdi. Android cihazlar için dinamik çentik uygulamasını indirelim.

Android için Dynamic Island İndir

Android için Dinamik Ada Çentiği . Günümüzde iPhone 14, tüm akıllı telefon severler için trend olan bir konudur. Apple, yeni akıllı telefon serisinin adı iPhone 14’ü piyasaya sürdü. Buna pek çok yeni özellik eklediler. Ve son olarak, her zaman olduğu gibi dünyada viral oldu.
Lüks gadget’ları toplamayı seven insanlar, onları satın almak için çok heyecanlılar. iPhone 14’ün yeni özellikleri şaşırtıcı. Dynamic Island Notch For Android’i indirmek istiyorsanız, makalemizin tamamını dikkatlice okuyun.

Android İçin İndirme

Android Apk için Dinamik Ada, Android cihazları kullanan milyonlarca insan var. iOS kullanıcıları bu sefer dinamik çentiği iPhone 14 serisinde kullanıyor. Ancak Android kullanıcıları, iPhone’un bu yeni modelini oldukça merak ediyor. iPhone 14’te pek çok yeni özellik mevcut. Ancak akıllı telefon kullanıcılarının büyük bir kısmı en çok dinamik çentiği seviyor. Bundan sonra insanlar iPhone’un uydu bağlantı özelliklerini de beğeniyor. Dinamik ada linki için Android APK’yı aşağıda verdik.

Dynamic Island Android APK Download

Dynamic Island Android Apk indir

[2,44 Mb] (İndirme: 3)
Dynamic-island.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 69
 
Tarih 21-09-2022, 19:36
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: