Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Eğitici Oyunlar » Minik İtfaiye İstasyonu Android
Minik İtfaiye İstasyonu Android

minik itfaiye istasyonu ico


Minik İtfaiye İstasyonu

"Minik İtfaiye İstasyonu" çocuklar için geliştirilmiş bir Android oyundur.

Oyunda çocukların itfaiyeyi tanımları ve kötü olaylar karşısında yapılacakları öğrenmeleri üzerine tasarlanmış "eğitim oyunları" kategorisinde güzel bir oyundur.

Çocuklar için macera ve aksiyon dolu olan oyun aynı zaman da onlara eğitici olmayı da amaçlamaktadır.

Minik itfaiye oyununda çocuklar yangın söndürüyor, itfaiye arabası kullanıyor hatta bunlara ilave olarak itfaiyecilerin gerçek hayatta yaptığı gibi kurtarma faaliyetlerinde icra ediyorlar. Bu "Android oyun" bir itfaiyecinin hayat tarzını da oyuna yansıtmış hali diyebiliriz. Yani bir itfaiyecinin yaşadığı ranzalı odadan, mutfağa ve itfaiye aracına kadar pek çok özelliği içinde barındırmaktadır.

Oyun yapımcıları, çocuklar için yapılan oyun olduğu için kontrolleri basit ve anlaşılır yapmışlar. İtfaiye oyunu, çocukları eğlendirmek ve eğlendirirken de birşeyler öğrenmelerini sağlamak üzerine kurulmuş.

Kısaca oyunun temeli, keşfetmek ve gezmek üzerine kurulmuştur. Oyundaki odalar ve mekanlar küçük sırlar ile doludur.

Minik İtfaiye İstasyonu Android, çocuklar için tasarlanmış, eğlenceli ve eğitici bir oyun. Oyun, çocukların, itfaiye hizmetleri hakkında bilgi edinmelerine ve itfaiye görevlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Çocuklar, itfaiye arabalarını yönlendirmek, söndürülemeyen yangınları söndürmek, kazaları ortadan kaldırmak ve insanları kurtarmak için gerekli görevleri tamamlamak zorundadır. Oyun, çocukların itfaiye hizmeti hakkında bilgi edinmelerini ve itfaiye görevlerini gerçekleştirmelerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Minik İtfaiye İstasyonu APK OYUN İNDİR, çocuklara, itfaiye arabalarının nasıl kullanılacağını öğretmek için tasarlanmıştır. Oyunun kontrol paneli, çocukların itfaiye arabalarını kullanmak için gereken komutları vermesini ve itfaiye arabalarının nereye gideceklerini kontrol etmelerini sağlar. Oyun, arabanın nereye gitmesi gerektiğini ve arabanın nereye gideceğini gösteren yön işaretleriyle de desteklenir. Oyun ayrıca çocukların, itfaiye arabalarının çalışmasını ve itfaiye arabaları ile ilgili çeşitli komutların kullanılmasını öğrenmelerine yardımcı olmak için bir çalışma alanı sunar.

Android Oyun, çocukların itfaiye hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmesine de yardımcı olur. Oyunda, çocuklar, itfaiye arabalarının çalışma mantığını öğrenebilirler. Ayrıca, oyunda çocuklar, itfaiye arabalarının ne zaman ve nereye gideceklerini öğrenebilirler. Oyun, aynı zamanda kazaları ortadan kaldırmak ve insanları kurtarmak için gerekli çalışmaları gerçekleştirmek için çocukların ne yapmaları gerektiğini öğretir.

APK Oyun, çocukların itfaiye hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak için güzel bir yoldur. Oyun, çocukların itfaiye arabalarını kullanmak için gerekli komutları öğrenmelerine ve itfaiye arabalarının nereye gitmesi gerektiğini anlamalarına yardımcı olur. Ayrıca, oyunda çocuklar, kazaları ortadan kaldırmak ve insanları kurtarmak için gerekli çalışmaları gerçekleştirmek için ne yapmaları gerektiğini öğrenecekler. Minik İtfaiye İstasyonu, çocukların itfaiye hizmetleri hakkında bilgi edinmelerine ve itfaiye görevlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Android Sürümü: 5.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.90

Minik İtfaiye İstasyonu APK Oyun İndir


Minik İtfaiye İstasyonu Android Çocuk Oyunu İndir

Minik İtfaiye İstasyonu Android

[39,33 Mb] (İndirme: 359)
minik-itfaiye-istasyonu.apk


Reyting:

Kategori: Eğitici Oyunlar / Çocuk Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 3 664
 
Tarih 1-03-2023, 00:21
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: