Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Aksiyon Oyunları » Deniz Savaşları Android Oyunu Battle Bay
Deniz Savaşları Android Oyunu Battle Bay

Deniz Savaşları Android Oyunu Battle Bay


Deniz Savaşları Android Oyunu Battle Bay

Angry Birds yapımcılarından yepyeni ve farklı tarzda bir Android oyun daha sizlerle.

Battle Bay Android oyunu, gerçek kişiler ile karşılaştığınız, gerçek zamanlı oynanan ve takım savaşları da yapabildiğiniz harika bir oyundur. Oyun da ya dalgaların hakimi olacaksınız; ya da suyun dibini boylayacaksınız!

MOBA türünde bir savaş Oyunu olan Battle Bay'de gerçek kullanıcılarla gerçek zamanlı mücadele edeceksiniz. Rakip gemileri batırmak için savaşacağınız oyunu 5’e 5 takımlara ayrılarak da oynayabilirsiniz.

Rovio stüdyolarında yapılan oyun, gerçek zamanlı çok oyunculu bir dövüş arenası, hem de cebinde! Bir gemi seç, silahlandır ve takım arkadaşlarından oluşan filoyla denizlere açıl. Denizcilik stratejisi ve ateş gücünü kullanarak beşe beş PvP mücadelelerinde canlı rakiplerini ezip geç. Batan düşmanlarına el sallamayı da unutma!

Mobil Çok Oyunculu Arena
Takım savaşı arenasının heyecan dolu rekabeti mobil cihazında. Bir müttefik filosuna katıl, dünyanın dört bir yanından rakiplerle çalkantılı denizlerde ufak savaşlar yap; mesela otobüs beklerken bile bu destansı savaşları yapabilirsin.

Gemini Seç
Her biri kendine has özelliklere sahip farklı gemi sınıflarından birini seç: Enforcer saldırı gücü çok yüksek bir gemidir; Defender neredeyse yok edilemez güçte bir yüzer tanktır; Shooter çok fazla silah taşıyabilir; Speeder hızı ve çevikliği sayesinde hayatta kalır ve son olarak Fixer ise takım arkadaşlarını batmaktan kurtarır. Gemilerine seviye atlatarak daha fazla sağlık, savunma, hız ve ateş gücü kazan!

Silahlar, Zırh, Öğeler, Yetenekler
Toplar, torpidolar, el bombaları; topladığın öğeleri neredeyse sonsuz kombinasyonla birleştir ve modifiye et. Kendi savaşma tarzına göre tahrip gücü yüksek ya da savunmaya yönelik öğeler kullan. Seni ve takımını denizin dibini boylamaktan kurtaracak ne gerekiyorsa yap.

Stratejik Davran
Düşmanlarına tüm gücünle saldır ya da savunma oyunu oynayarak belli noktaları ele geçir. Her biri kendi özel yeteneklerine sahip farklı gemi sınıflarının yanı sıra bir sürü silah, zırh, öğe ve avantaj sayesinde birbirinden çok farklı savaş stratejileri oluşturabilirsin.

Bir Birliğe Katıl
Arkadaşlarınla birlik kurarak bir yandan birlik üyeleriyle sohbet ederken diğer yandan savaşta düşmanları alt et. Birlik liderlik tablolarında diğer birliklerle boy ölçüş. Acaba zirveye hangi birlik oturacak?

Görevler, Başarılar ve Turnuvalar
Nefes kesen işler başararak kazanacağın ekstra kaynaklarla mürettebatını geliştir. Altın ve şeker kazanmak için görevleri tamamla ya da nadir ganimetlere ulaşabilmek için bir görev maratonuna çık! Mesela yanan gövdenle düşman gemisini imha etmek gibi başarılar sana inci kazandırır. İncilerle neredeyse her şeyi satın alabilirsin! Ayrıca 2 haftada bir yeni bir turnuvada mücadele ederek ne kadar azimli olduğunu kanıtla! En iyilerle kapışıp liderlik tablosunda yukarılara tırmanarak çok özel ödüller kazan!
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.1.19930
Deniz Savaşları Android Oyunu Battle Bay

[61,99 Mb] (İndirme: 17)
Battle-Bay.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 861
 
Tarih 24-07-2018, 19:43
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: