Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Araba Yarış Oyunları » Kuralsız Araba Yarış Oyunu - Asphalt Xtreme Android
Kuralsız Araba Yarış Oyunu - Asphalt Xtreme Android

Kuralsız Araba Yarış Oyunu - Asphalt Xtreme Android


Kuralsız Araba Yarış Oyunu - Asphalt Xtreme Android

BU SENİN DÜNYAN. HER YERİNDE YARIŞ!

Asphalt Xtreme ile bilinmeyene doğru yola çık! Kum tepeciklerini aş, kanyonlardan geç, çamurda drift yap ve rakiplerini uçarak geçip bitiş çizgisine ulaş!

35 CANAVAR MAKİNE: Canavar kamyonda içindeki canavarı açığa çıkar. Muscle car ile hız tutkunu besle. Ya da Buggy, kamyonet, ralli arabası, SUV, 4x4 veya kamyon sürerek pistte kendinden geç!

TARZINI ORTAYA ÇIKAR: 7 arazi aracı türü, oyun akışına eşsiz bir yol deneyimi katıp sürekli olarak yepyeni ve hızlı yarışları deneyimlemeni sağlıyor.

EN BÜYÜK MARKALAR: Arazi yarışı denince akla ilk gelen Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge, Chevrolet ve gibi markaların lisanslı motor gücünden faydalandık.

GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Aynı anda 8 oyuncuyla herkese açık çevrimiçi çok oyunculu oyunda kafa kafaya mücadeleye giriş! Karşılaşacağın ciddi rakiplere karşı en iyi oyununu sergile!

DÜNYA YARIŞ PİSTİN OLSUN: Svalbard'ın buzulları, Nil Vadisi'nin kum tepeleri, Tayland'ın Phuket adasının zengin ormanları, Detroit'in çelik fabriklarının endüstriyel gücü gibi dünyanın dört bir yanından daha pek çok egzotik mekanda sürüş keyfini yaşayarak yarış.

ARACINI KİŞİSELLEŞTİR: Motorspor arabanın gücüne güç katmak mı istiyorsun? İçinden arabanın tarzını zenginleştirmek mi geliyor? Tüm bunlar için etkileyici bir kişiselleştirme ve yükseltme koleksiyonu var.

ARAZİ DENEYİMİNİ SONUNA KADAR YAŞA: 5 oyun modu, 400+ Kariyer etkinliği, 500+ Ustalık meydan okuması, Sınırlı Süreli Etkinlikler ve daha da fazlasıyla, dolu dolu gelen yeni içeriklere hazırlan!

RAKİPSİZ BİR DENEYİM: Başka hiçbir yarış oyununda bu kadar etkileyici grafikler ya da bu kadar hızlı, akıllara zarar bir nitro aksiyonu bulamazsın. Hadi deponu doldur ve gaza bas!

Oynamak için ağ bağlantısı gereklidir.

Asphalt Xtreme oynamak için gereken minimum yapılandırma:
- Android OS 4.0.3 veya üstü
- 1,2 GHz CPU
- 1 GB RAM
- 2 GB'lık boş alan
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.9.2b


Kuralsız Araba Yarış Oyunu - Asphalt Xtreme Android

[0 b] (İndirme: 170)
Asphalt-Xtreme.apk


Reyting:

Kategori: Araba Yarış Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 3 042
 
Tarih 25-12-2019, 20:26
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: