Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Tarif Kitabı - ÜCRETSİZ Android
Tarif Kitabı - ÜCRETSİZ Android

Tarif Kitabı - ÜCRETSİZ Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Tarif Kitabı – ÜCRETSİZ

Sağlıklı beslenmek uzun bir yaşam için ilk şarttır. Her yaşta sağlıklı beslenmek büyük önem taşımaktadır. Bunun temelinde ise sağlıklı yemekler hazırlamak yatar. Peki, sağlıklı yaşamak için sağlıklı yiyecekler yapmak için nereden kaynak bulabilirsiniz?

Bu konuda hiç endişelenmenize gerek yok. Çünkü Android sizin için oldukça kullanışlı sağlıklı yemeklerden oluşan bir uygulama hazırlamış; Tarif Kitabı – ÜCRETSİZ

Android kullanıcılarına sunulan bu uygulamada 1.5 milyondan fazla sağlıklı yemek tarifi bulunmaktadır. Sağlıklı yemek deyince aklınıza sakın tatsız tuzsuz sebze yemekleri gelmesin. Sağlıklı beslenmek demek haşlanmış sebze yemek değildir elbette.

Tarif Kitabı – ÜCRETSİZ uygulaması sizlere sadece Türkiye değil dünya mutfağından da birbirinden lezzetli sağlıklı yemek tarifleri sunmaktadır. Kısa sürede hazırlayabileceğiniz bu yemek tarifleri sayesinde muhteşem sofralarda aileniz ve sevdikleriniz ile keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

Tarif Kitabı – ÜCRETSİZ uygulaması içinde Hint, Meksika, Kore, Alman, Çin, Arap mutfakları başta olmak üzere pek çok mutfaktan lezzetli yemek tarifleri yer almaktadır. Bu uygulamanın bir özelliği ise sadece akşam yemeğine yönelik olmamasıdır. Tarif Kitabı – ÜCRETSİZ uygulamasında kahvaltı, öğle yemeği, ara öğün, akşam yemeği için farklı tarifler bulabileceğiniz gibi lezzetli tatlıların ve içeceklerin tariflerine de ulaşabilirsiniz.

Android uygulaması olan Tarif Kitabı – ÜCRETSİZ birçok dilde kullanılabilme özelliği ile de dünya çapında herkese hitap etmektedir. Uygulamanın diğer bir özelliği ise çocukların göz ve damak zevkine uygun yiyecekler hazırlama imkanı sunmasıdır.

Ayrıca şeker hastaları ve tansiyon hastaları gibi kronik hastalıklara özel de menüler oluşturulmuştur. Beslenme ve kalori listesini de sizlere sunan bu muhteşem Android uygulamasını Apk olarak sitemizden indirebilir, sağlıklı yiyeceklere sizde kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 6.0.0.6

Tarif Kitabı - ÜCRETSİZ Android Tarif Kitabı - ÜCRETSİZ AndroidTarif Kitabı - ÜCRETSİZ Android
Tarif Kitabı - ÜCRETSİZ Android

[9,74 Mb] (İndirme: 10)
Tarif-Kitabi.apk


Reyting:

Kategori: Sağlık ve Tıp
Gösterim: 1 495
 
Tarih 11-11-2016, 02:07
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.