Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android Keman Çalma Uygulaması - Keman Magical Bow (Violin)
Android Keman Çalma Uygulaması - Keman Magical Bow (Violin)

Android Keman Çalma Uygulaması - Keman Magical Bow (Violin)


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Keman: Magical Bow (Violin)

Herkes çok iyi bilir ki müzik ruhun gıdasıdır. Müziksiz bir hayat mutsuz bir hayattır. Birçok insan yaşantısının herhangi bir bölümünde müzik aletlerine ilgi duymuş ve bir müzik aletini çalmıştır. Bunların arasında belki de en zor öğrenilen ve çalınanı kemandır.

Eğer hayallerinde keman çalmak varsa ancak bu hayalinizi bir türü gerçekleştirme imkanı bulamadıysanız Keman: Magical Bow (Violin) Android uygulaması sizin için büyük bir hediye olacaktır.

Ücretsiz olarak sunulan Keman: Magical Bow (Violin) uygulaması, sizi kısa sürede usta bir kemancı haline getirir. Ekranınıza gelecek gerçek keman görüntüsü ve size sunulan listedeki şarkılar sayesinde kendinizi ünlü bir kemancı olarak görmeniz garanti.

Uygulamada birçok keman şarkısı yer alır. Şarkınızı seçtikten sonra ekranda bulunan kemanın yayını hareket ettirirseniz, sanki siz çalıyormuşsunuz gibi keman sesi gelmeye başlar. Keman: Magical Bow Violin uygulaması size nota ile çalma özelliğini de sunar. Bu seçenek sayesinde listedeki parçalar yerine kendi özgür parçanızı da oluşturabilirsiniz.

Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir uygulama olan Keman: Magical Bow (Violin), size gerçek keman çalma hissini yaşatacaktır. Bu uygulama sayesinde ailenize de küçük sürprizler yapabilir, keman çalışınız ile onları size hayran bırakabilirsiniz.

Liğstedeki parçalar ve özgür çalma seçenekleri ile sunulan Android uygulaması Keman: Magical Bow (Violin) keman meraklılarının telefon ve tanletinde olması gereken başlıca uygulamalardan biri olacaktır.

Sizde hayalinizi gerçekleştirmek isterseniz sitemizden Keman: Magical Bow (Violin) uygulamasını indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 20161003


Android Keman Çalma Uygulaması - Keman Magical Bow (Violin)

[15,43 Mb] (İndirme: 19)
Violin-Magical-Bow.apk


Reyting:

Kategori: Müzik ve Ses
Gösterim: 1 597
 
Tarih 7-11-2016, 16:52
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.