Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Blocky Cars Online
Blocky Cars Online

Blocky Cars Online


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri

Blocky Cars Online

Aksiyon oyunlardan hoşlananlar için Android tarafından hazırlanan Blocky Cars Online oyunu savaş oyunlarının fanatikleri için bulunmaz nimet. Yüksek piksele sahip olan bu araba oyununu 3D oynama şansına da sahip olacaksınız.

Blocky Cars Online oyununda öncelikle arabanızı seçiyorsunuz. Ardından ise o arabayı birbirinden muhteşem silahlarla donatıyorsunuz. Ve artık savaşmaya hazırsınız!

Android oyunu olan Blocky Cars Online, online oynana oyunlardan birisi. Oyun sırasında video kaydı özelliği de sunan bu oyunda başarılarınızı kaydederek arkadaşlarınızla paylaşma şansına da sahipsiniz.

Oyunda size verilen bloklar sayesinde istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz. Modern lego oyunu tarzındaki bu yarış oyununda rakip olan makineleri patlatabilir ve rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Blocky Cars Online oyununda aynı harita üzerinde 8 ayrı yarışmacı yer alabilir. Online olması dolayısı ile dünyanın her yerinden rakiplerle oynayabilirsiniz. Oyun üzerinde 12 farklı harita bulunmaktadır. Bu haritalardan istediğinizi seçebilir ve mücadeleye başlayabilirsiniz.

Android oyunu olan Blocky Cars Online, size araçlarınızı ve yarışlarınızı özelleştirme imkanı da sunuyor. Haritalarda başarı elde ettikçe yeni haritaları açabiliyorsunuz. Size verilen görevleri yerine getirdikçe etaplarda ilerliyorsunuz.

Blocky Cars Online oyununda grup kurarak da oynayabilirsiniz. Oyun online olduğu için müttefiklerinizle sosyal medya üzerinden bir araya gelerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yarış oyunlarına yeni bir boyut getiren Blocky Cars Online oyununu sizde denemek istiyorsanız sitemizden APK olarak indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.0.2

Blocky Cars Online

Blocky Cars OnlineBlocky Cars Online
Blocky Cars Online

[23,59 Mb] (İndirme: 34)
Blocky-Cars-Online.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 679
 
Tarih 14-10-2016, 22:38
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.