Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Two Dots Zeka ve Bulmaca Android Oyunu
Two Dots Zeka ve Bulmaca Android Oyunu

Two Dots APK Oyun icon


Two Dots Zeka ve Bulmaca Android Oyunu

Android’in bulmaca oyunlarından biri olan Two Dots en hit oyunlar arasında yerini aldı. Nokta birleştirme oyunu olan Two Dots, 100’den fazla ülkede en çok indirilen oyunlar arasına girmeyi başardı.

Bağımlılık yapıcı bir oyun olan Two Dots, Android bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Dost yapımcılarından gelen bu oyun dünya çapında 1 milyondan fazla indirme sayısına ulaşmış durumda. Oyunun ikinci versiyonu olan Two Dots daha fazla özellikle karşımıza çıkmış durumda. İlk oyunun tersine Two Dots farklı etaplardan oluşuyor. Toplamda 85 aşamadan oluşan bu Android oyununda karşınıza 2 karakter çıkacak. Bu karakterler Amelia ve Jacques olarak adlandırılmış Oyunda bu iki karakterden istediğinizi seçerek yolunuza devam ediyorsunuz.

Two Dots oyununda her aşamada size yeni bir sayı ve renkte nokta veriliyor ve sizden istenen nokta sayısını birleştirmeniz isteniyor. Oyun boyunca sizden talep edilen görevleri yerine getirir ve etaplarda ilerleyebilirseniz başarıyı elde eden siz olursunuz.

Eğer oyunda istenilen görevleri yerine getirmediğiniz takdirde ekstradan hareket ya da zaman alma hakkına sahip oluyorsunuz. Ancak bu oyunda sınırlı can hakkınız bulunuyor. Eğer canlarınızın hepsini doldurduysanız o zaman canlarınız yeniden dolana kadar bir süre beklemeniz gerekiyor.

Android oyunu Two Dots, Apk olarak indirmek isteyenler için sitemizde yer almaktadır. Bu eğlenceli nokta birleştirme oyununu sizde indirerek oynayabilir ve zevkli vakit geçirme şansına sahip olabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.23.3

Two Dots APK Oyun Two Dots APK OyunTwo Dots Zeka ve Bulmaca Android Oyunu

[91,32 Mb] (İndirme: 21)
Two-Dots.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 1 619
 
Tarih 9-03-2018, 22:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.