Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Mekorama Modern Bulmaca Oyunu
Mekorama Modern Bulmaca Oyunu

Mekorama Modern Bulmaca Oyunu


Mekorama Modern Bulmaca Oyunu

Modern bulmaca oyunlarından hoşlananlar için Android tarafından hazırlanan Mekorama isimli oyun, lego tarzı oyunlardan hoşlananlar için oldukça eğlenceli bir seçenek olacak.

Küçük bir robota ve eve sahip olacağınız oyunda, size kendinizi ve yaşadığınız ortamı geliştirmeniz için 50’en fazla mekanik parça sunulacak ve siz bunları kullanarak ve akıllıca hareket ederek muhteşem bir ortam kuracaksınız.

Mekorama oyununda size birçok dijital kart sunuluyor. Sırasıyla bu tahsil seviyesi kartları açılıyor ve minik robotunuzu kullanarak bu kartlarda açılan evlerde sizden istenen noktaya varmaya çalışıyorsunuz. Her kartta ayrı boyutlarda ve uzunlukta ev bulunuyor ve geldiğiniz bu evdeki blokların üzerinden ilerleyerek size sunulan kırmızı noktalı varış noktasına gelmeye çalışıyorsunuz. Kırmızı noktalı bloğun üzerine ayak bastığınız zaman bir üst tura çıkmaya hak kazandığınız anlamına gelir.
Mekorama oyununda her etap biraz daha siz zorlayacaktır. Sırasıyla açılan kartlarda bulunan evi istediğiniz yönde kontrol edebilirsiniz. 360 derece dönüş yapabileceğiniz evde robotunuzu ilerletecek ve kırmızı noktanın bulunduğu bloğa doğru çıkmaya çalışacaksınız.

Ancak oldukça zorlayıcı olan bu blokta kırmızı noktaya ulaşmak hiç de kolay değil. Bunu başarmak için hareketli olan bloklardan faydalanabilirsiniz. Tırmana tırmana ulaştığınız kırmızı noktalı blok sayesinde bir üst seviyeye çıkar ve yeni kartı açmış olursunuz.

Bulmacanın modern hali olan Mekorama sizin de ilginizi çektiyse oyunu sitemizden Apk olarak indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.1
Mekorama Modern Bulmaca Oyunu

[5,15 Mb] (İndirme: 78)
Mekorama.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 1 753
 
Tarih 11-08-2016, 19:10
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.