Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Cafe İşletme Android Oyunu
Cafe İşletme Android Oyunu

Cafe İşletme Android Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri

My Cafe: Recipes & Stories

Androidin klasik işletme oyunları arasında dikkat çekmeyi başaranlarından biri de My Cafe: Recipes & Stories oldu. Sizin için hazırlanan sessiz bir kasabada cafe sahibi olmak ister misiniz? İşletme sahibi olmak gibi bir hayaliniz olduysa ancak bunu gerçek hayatta başaramadıysanız My Cafe: Recipes & Stories oyunu sizin hayallerinizi yerine getirmenizi sağlayacaktır.

Android oyunu olan My Cafe: Recipes & Stories, bağımlılık yapacak derecede eğlenceli bir restoran simülatörü. İşe öncelikle cafenizi açmakla başlıyorsunuz. Ardından güzel bir dekorasyon yapıyor ve zevkinizi ortaya koyuyorsunuz. Duvarlar, zemin, tablolar, sandalyeler, masalar her şey sizin zevkinize göre hazırlanıyor. Sonra sıra eleman seçimine geliyor. Elemanlarınızı işe aldıktan sonra cafenizi işletmeye başlayabilirsiniz.

Ne kadar konforlu bir işletmeniz olursa o kadar çok müşteriniz olacaktır. My Cafe: Recipes & Stories oyununda kahve tiryakileri için kahve hazırlayın. Karnı aç olanlar için sıcacık ekmekler yapın. Tatlı sevenler için birbirinden lezzetli cupcake hazırlayın.

Cafe İşletme Android Oyunu olan My Cafe: Recipes & Stories’de işlettiğiniz cafeyi zamanla yükseltmeye başlayabilirsiniz. Kullandığınız malzemelerin bir üst modelleri siz oyunda ilerledikçe açılacaktır ve siz bu sayede daha lüks bir cafe inşa edebilirsiniz.

Keyifli bir işletme oyunu olarak karşımıza çıkan My Cafe: Recipes & Stories, APK olarak sitemizden indirilerek oynanabilir. Sizde bu renkli dünyada yerinizi almak istiyorsanız, oyunu hemen indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.9.48

Cafe İşletme Android Oyunu

Cafe İşletme Android Oyunu

Cafe İşletme Android Oyunu
Cafe İşletme Android Oyunu

[17,25 Mb] (İndirme: 53)
My-Cafe-Recipes-Stories.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Klasik Oyunlar
Gösterim: 2 611
 
Tarih 4-08-2016, 19:38
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.