Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Acımasız Gangsterler 3D
Acımasız Gangsterler 3D

Acımasız Gangsterler 3D


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.1 ve üzeri

Acımasız Gangsterler 3D

Aksiyon oyunlarından hoşlananlar için oldukça başarılı bir Android oyunu olan Acımasız Gangsterler 3D sizi kendisine ilk oynamada bağımlı hale getirecek. Yüksek simülasyonlu bir oyun olan Acımasız Gangsterler 3D şehir temasını sizler için 3 boyutlu olarak sunuyor.

Oyunda her şeyin yoluna gittiği bir şehirde yaşıyorsunuz ancak her şey bu kadar güllük gülistanlık gidemez elbette. Şehri hareketlendirmek sizin elinizde. Kendinizi şehrin sokaklarına atın ve istediğinizi yapın.

Grand Gangsters 3D oyununda nasıl bir insan olacağınız tamamen sizin isteğinize bağlı. İsterseniz sakin bir insan olarak normal hayatınızı yaşarsınız, ister belalı biri olup şehri birbirine katarsınız. Ancak dikkatli olun belalı olmanız polislerin sizin peşinize düşmesi anlamına gelecektir. Android oyununda size 6 farklı türde görev verilecek ve bunları yerine getirmeniz istenecek. Bu görevler elbette ki kuralların dışına çıkmanıza neden olacak. Görevleri yerine getirdikçe yıldız toplayacaksınız. Bu yıldızlar sizin düşmanlarınız karşısında güçlenmenize yardımcı olacak.

Acımasız Gangsterler 3D oyununda size 4 şehir alanı sunuluyor. Görevlerinizi bu şehirlerde yerine getirmeniz gerekiyor. Size görevler için 10’dan fazla silah çeşidi ve 5 araba sunuluyor. Bu araçlarla gizemli olan ürünleri topluyor ve daha üst ürünler almak için kullanıyorsunuz. Android oyunu olan Acımasız Gangsterler 3D size özgürlüğün kapılarını tamamen sizin için açıyor. Bu sayede istediğiniz gibi dolaşabilecek, sevdiğiniz yerleri keşfedecek, sevmediğiniz insanları dövebilecek ve arabanızla sokakları işgal edebileceksiniz.
Android Sürümü: 2.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.6
Acımasız Gangsterler 3D

[18,88 Mb] (İndirme: 267)
Acimasiz-Gangsterler-3D.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları
Gösterim: 2 176
 
Tarih 2-08-2016, 13:53
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.