Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » GUN BROS 2 Android Aksiyon Oyunu
GUN BROS 2 Android Aksiyon Oyunu

GUN BROS 2 Android Aksiyon Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.1 ve üzeri

GUN BROS 2 Android Aksiyon Oyunu

Android’in sevilen aksiyon oyunlarından biri olan GUN BROS 2, size sürükleyici bir oyun keyfini sunuyor. Tablet üzerinden rahatça oynayabileceğiniz GUN BROS 2 oyununda zorba zalimlerle mücadele etmeye çalışacaksınız.

GUN BROS 2 oyununda kendi ordunuzu kurarak düşmanlarınızla mücadele edebilirsiniz. Galaksinizde çıkan isyanları bastırmak sizin elinizde. Bunun için size yıkıcı silahlar da verilecek ve bunları kullanarak amansız bir mücadelenin içine gireceksiniz. Savaşta kullanacağınız silah tamamen size ait. İster tabanca, ister roketatar, ister lazer silahı, ister av tüfeği istediğinizi seçerek mücadele edebilirsiniz. Oyunda ilerledikçe silahlarınızın özellikleri de artış gösterecektir.

Android oyunu olan GUN BROS 2’e Titan, Maullusk ve Broliminator’lere karşı savaşmak zorundasınız. Bu korkunç düşmanlar sizi hem çok heyecanlandıracak hem de çok korkutacaktır. Oyunda arkadaşlık sistemini devreye sokabilir ve bu acımasız düşmanlara karşı birlik olabilirsiniz. Oyun içinde size koruyucu birçok özellik de sunulacak. Burada iş tamamen size kalıyor. Ne kadar dikkatli olur ve çevrenizi incelerseniz koruyucu kalkanları o kadar rahat bulursunuz. Askerlerinizi de istediğiniz tarzda giydirebilir, kendi savaşçı modanızı kendiniz yaratabilirsiniz.

GUN BROS 2 ücretsiz olarak oynanan bir aksiyon oyunudur. Size sunulan standart oyunda birçok imkanınız bulunuyor ancak daha fazlasını istiyorsanız ücretli geliştiricilerden de satın alabilirsiniz. Android tarafından hazırlanan GUN BROS 2 oyununda aksiyonu sonuna kadar yaşamak ve savaşmak istiyorsanız oyunu sitemizden Apk olarak indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 2.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.2.3

GUN BROS 2 Android Aksiyon OyunuGUN BROS 2 Android Aksiyon Oyunu
GUN BROS 2 Android Aksiyon Oyunu

[22,61 Mb] (İndirme: 28)
GUN-BROS-2.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 630
 
Tarih 25-07-2016, 22:11
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.