Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Pokemon TCG Online Android
Pokemon TCG Online Android

Pokemon TCG Online Android


Pokémon TCG Online Android

Kağıt oyunlarından hoşlananlar için hazırlanan Pokémon TCG Online sevilen bir Android oyunu olmayı başardı. İnternet bağlantısı da gerektiren bu oyun hem eğitici hem e öğretici olmasıyla dikkatleri çekiyor.

Çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarından biri olan Pokemon kart oyununu Android sayesinde online ortama taşımayı başardı. İster bilgisayara ister arkadaşlarınıza karşı gerçekleşebileceğiniz mücadelede dünyanın her yerinden insanla rakip olabilirsiniz. Pokémon TCG Online oyununda ilk yapmanız gereken kuvvetli bir kart koleksiyonuna sahip olmak. Eğer eşsiz bir koleksiyona sahip olabilirseniz oyunda kimse sizinle baş edemez. Eşsiz kartlara sahip olabilmek için öncelikle kartların deste kilidini açmanız gerekir.

Pokémon TCG Online oyununu ister cep telefonunuza, ister tabletinize, ister bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz. Ancak hepsinde oynadığınız zaman hesabınızı ortak kullanmak isterseniz Pokemon Eğitmeni Kulübü üyeliğinizi kullanmanız gerekecektir. Android oyunu olan Pokémon TCG Online’da deste seçimi size bırakılmaktadır. Grass, Ateş ya da Su destelerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Oyuna başlamadan önce oyun deneyimi bölümünde kendinizi geliştirme şansını da bulabilirsiniz.

Koleksiyonunuzu ne kadar çok geliştirirseniz oyunda eliniz o kadar güçlü olacaktır. Kartlarınızı takas ederek ya da satarak da farklı bir deste elde edebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirdikten ve elinizi güçlendirdikten sonra size düşen bilgisayara ya da gerçek rakiplere karşı mücadeleye başlamak olacaktır. Sevdiğiniz bir çizgi filmin oyun uyarlaması olan Pokémon TCG Online’ı siz de denemek isterseniz sitemizden kısa sürede indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.37.1

Pokemon TCG Online Android

Pokemon TCG Online AndroidPokemon TCG Online Android
Pokemon TCG Online Android

[24,92 Mb] (İndirme: 8)
Pokemon-TCG-Online.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Kart Oyunları
Gösterim: 1 715
 
Tarih 24-07-2016, 22:39
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.