Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Nişan ve Atıcılık Oyunları » Av Safarisi 3D Android Oyunu
Av Safarisi 3D Android Oyunu

Av Safarisi 3D Android Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.1 ve üzeri

Av Safarisi 3D Android Oyunu İndir

Safari bazı insanlar için bir tutkudur. Android bu tutkuyu oyuna taşıdı ve sizler için Av Safarisi 3D oyununu hazırladı. Muhteşem bir spor oyunu olan Av Safarisi 3D, avlanma sahneleri ile sizleri kendisine hayran bırakacak.

Av Safarisi 3D oyunu size 16 farklı avlanma sahnesi sunuyor. Bu sahnelerde hedefiniz ayılar, kurtlar, aslanlar başta olmak üzere aklınıza gelebilecek çok sayıda yabani hayvan da olacak. Yabani hayvanların peşine düşmeniz için size dünyanın en güzel yerleri sunuluyor. Farklı üllkelerde safari deneyimi sağlayan Av Safarisi 3D, size aynı zamanda motorbot ve off – road keyfini de yaşatmayı başarıyor. Oyunun başlangıcında deneme seviyesi bulunuyor. Bu seviyede kendinizi deneyebilir ve oyuna alıştırma yapabilirsiniz.

Unutmayın, safaride dev arazilerde ormanlık alanlarda yabani hayvanlarla baş başa kalacaksınız. Bu nedenle çok dikkatli hareket etmeli ve kendisiniz çok iyi gizlemelisiniz. Her seviyede karşınıza farklı bir mekan ve farklı yabani hayvanlar çıkacak. Sizde bu mekanlarda seçtiğiniz silahla avlanmaya başlayacaksınız. Android oyunu Av Safarisi 3D size 30’dan fazla avlanacak hayvan sunuyor. Avlanmanız için ise 20’den fazla silah hazırlanmış. Bu silahların hepsi de birbirinden güçlü. Av Safarisi 3D oyununda geçmeniz gereken 100’den fazla seviye bulunuyor.

Gerçeği aratmayacak sahnelerde muhteşem eğlenceli bir safari keyfi yaşamak istiyorsanız, sitemizden indireceğiniz Apk Av Safarisi 3D oyunu ile sizde safarinin tadını çıkarabilirsiniz.
Android Sürümü: 2.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.2

Av Safarisi 3D Android Oyunu


Av Safarisi 3D Android Oyunu

Av Safarisi 3D Android Oyunu
Av Safarisi 3D Android Oyunu

[19,9 Mb] (İndirme: 292)
Av-Safarisi-3D.apk


Reyting:

Kategori: Nişan ve Atıcılık Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 925
 
Tarih 10-06-2016, 22:50
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: