Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Duet Android Çift Renk Halka Oyunu
Duet Android Çift Renk Halka Oyunu

Duet Android Çift Renk Halka Oyunu


Duet Android Çift Renk Halka Oyunu

Arcade türü Android oyunlardan hoşlananlar için hazırlanmış olan Duet , oldukça zor ancak çok akıcı bir oyundur. Çok fazla dikkat gerektiren bu oyun sağlam bir göze de lazım olmayı gerektirir.

Duet Android oyununda iki uyunca top olan bir halkanız bulunur. Bu oyunda amaç karşınıza çıkan farklı uzunluklardaki şeritlere halkanızda bulunan mavi ve kırmızı renkteki topları değdirmemektir. Bunun için de çok dikkatli hareket etmek gerekir. Android cihazlarda oynanabilen bu oyun sizin vazgeçilmezleriniz arasına girmeye adaydır. Mantık gerektiren bu oyun, aynı zamanda çok dikkat de gerektirmektedir. Diğer platformlarda ücretsiz olarak sunulan Duet oyunu, Android’den ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Aslına bakarsanız oyunun kuralları çok basit. Öyle detaylara takılmanızı gerektirecek bir durum yok. Çok yalın bir oyun olan Duet, sizin kısa sürede oyunu çözmenize yardımcı olacaktır. Duet Android oyununda en çok dikkat etmeniz gereken konu sakinlik olacaktır. Çünkü heyecan ve stres sizin oyunda hata yapmanıza ve kaybetmenize neden olacaktır. Uzun soluklu bir oyun için mutlaka sakin olmalı ve dikkatli oynamalısınız. Oyun dünya çapında oldukça sevilmiş ve çok olumlu yorumlar almıştır. Oyunda 25 farklı kilit aşaması bulunmaktadır. Size düşen ise dikkatli davranıp etapları geçmektir. Her başarılı olduğunuz etap sizin kilitleri açmanıza biraz daha yakınlaştıracaktır.

Mükemmel bir denge oyunu olan Duet, Apk olarak sitemizden indirilebilmektedir. Arcade tür Android oyunlardan hoşlanıyorsanız Duet isimli oyunu mutlaka indirmelisiniz.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.2.1


Duet Android Çift Renk Halka Oyunu

[49,6 Mb] (İndirme: 61)
Duet.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 2 060
 
Tarih 31-05-2016, 12:47
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.