Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Zıpla Yön Değiştir Android Oyunu Tap Tap Dash İndir
Zıpla Yön Değiştir Android Oyunu Tap Tap Dash İndir

Zıpla Yön Değiştir Android Oyunu Tap Tap Dash İndir


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Zıpla Yön Değiştir Android Oyunu Tap Tap Dash İndir

Arcade tarzı oyunlardan hoşlananlar için basit ancak bağımlılık yaratan Android oyunu Tap Tap Dash kısa sürede birçok kişiye ulaşmayı başardı. Oyunun eğlenceli olması dikkati çekmesini sağlarken, dikkate dayalı olan bu oyun tarzın meraklılarının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı.

Tap Tap Dash, zıplamak ve yön değiştirmek üzerine hazırlanmış bir oyun. Alıştığınız zorlayıcı oyunlardan daha farklı olmasıyla da dikkat çeken Tap Tap Dash, kolay olmasının yanında insanları kendisine bağlama özelliğine de sahip bir apk oyun.

Android kullanıcılarına sunulan bu Arcade tarzı oyundan kısaca bahsedecek olursak, oyunun 1000’den fazla etabı bulunuyor. Bu etaplarda ise size birbirinden sevimli hayvanlar eşlik ediyor. Oyunun her etabında farklı bir yol hazırlanmış ve bu yolun üzerinde değerli taşlar var.

Tap Tap Dash oyununda sizden istenen verilen yol üzerinde ilerleyerek değerli taşları toplamak. “Bunda ne var canım” diye düşünebilirsiniz. Ancak oyunun zorlayan bir kısmı da bulunuyor elbette…

Android oyunu olan Tap Tap Dash, size etaplarda kesik kesik yollar sunuyor. Ayrıca bu yollar sandığınız kadar geniş de değil. Sizden beklenen ise bu daracık yolların dışına çıkmayacak şekilde ilerlemeniz ve boşlulardan atlayarak etabı tamamlamanız.

Ancak bu iş için çok dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Parmaklarınızı doğru kullanmanız gereken bu oyunda aşağıya düşmeden etabı tamamlayabilirseniz, yeni etaba geçme şansını yakalıyorsunuz.

Basit ama eğlenceli bir oyun arayanlar için doğru seçim olan Tap Tap Dash sitemizden Apk olarak sizlere sunulmaktadır. Keyifli oyunlar dileriz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.51

Zıpla Yön Değiştir Android Oyunu Tap Tap Dash İndir Zıpla Yön Değiştir Android Oyunu Tap Tap Dash İndirZıpla Yön Değiştir Android Oyunu Tap Tap Dash İndir
Zıpla Yön Değiştir Android Oyunu Tap Tap Dash İndir

[19,47 Mb] (İndirme: 102)
Tap-Tap-Dash.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 2 960
 
Tarih 24-05-2016, 23:48
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.