Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Fallout Shelter
Fallout Shelter

Fallout Shelter


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.1 ve üzeri

Fallout Shelter

Android simülasyon oyunlarından hoşlananlar için size 2015 yılının en iyi mobil oyunu seçilen Fallout Shelter’i sunuyoruz. Basit olduğu kadar eğlenceli ve bir o kadar da bağımlılık yaratan Fallout Shelter, simülasyon oyun tarzından hoşlananların kesinlikle indirmesi gereken bir oyun.

Oyun nükleer bir sığınakta geçiyor. Amacınız ise bu sığınakta hayatınızı devam ettirmek. Fallout Shelter, gördüğü ilgi ile de rekor kırmayı başarış bir oyun. En çok indirilen Android oyunlardan biri olan Fallout Shelter, oyuncuları biraz zorlayacak bir oyun.

Oyunun oldukça sürükleyici olması zorluğunun ve bu nedenle oyundan sıkılmanın da önüne geçilmesine neden oluyor. Android oyunu indirdikten sonra karşınıza ilk olarak alternatif bir dünya çıkıyor. Bir grup insan dışarının tehlikelerinden uzak dırmak için kendilerine bir dağın içinde odalardan oluyan bir yaşam alanı inşa ediyor. Burada yaşayan insanların elbette temel ihtiyaçları bulunuyor; enerji, su, beslenme…

Yaşam alanının çinde birçok kasın ve erkek bulunuyor. Bu insanlar sürüklenerek sizin kontrolünüzde hareket edebiliyor. İnsanların her biri farklı özellik ve yeteneklere sahip. Her insan yeteneğine göre farklı bir bölümde faaliyet gösteriyor. Bu kısımda oyunu düzenlerken, insanların özellikleri ve becerilerini ön planda tutmak akıllıca bir hareket olacaktır.

Yaşam alanınızda bulunan insanların bazıları içerde çalışırken, bazıları ise dışarıdan ganimet, silah ve giysi gibi ihtiyaçları getiriyor. Tabii tüm bunları siz belirliyorsunuz. Düşmanlarınızla zaman zaman çatışmalara da girdiğiniz Fallout Shelter Android oyununun temel amacı ise bu yaşam alanının içinde hayatta kalmayı başarmak.

Oyunun sürükleyici havasına siz de kapılmak ve apk indirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.5

Fallout Shelter Fallout ShelterFallout Shelter
Fallout Shelter

[23,54 Mb] (İndirme: 60)
Fallout-Shelter.apk


Reyting:

Kategori: Simülasyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 607
 
Tarih 19-05-2016, 15:18
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.