Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Eğlenceli Eşleştirme Oyunu Juice Jam Android
Eğlenceli Eşleştirme Oyunu Juice Jam Android

Eğlenceli Eşleştirme Oyunu Juice Jam Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 3.0 ve üzeri

Eğlenceli Eşleştirme Oyunu Juice Jam Android

Eğlenceli bir oyun arayanlar Android Juice Jam oyununu oynamaya ne dersiniz? Birbirinden lezzetli meyvelerle gerçekleştireceğiniz bu bulmaca oyunu size zevkli vakit geçirme imkanı sağlayacaktır. Juice Jam , bir sürü lezzetli meyveyi eşleştirerek ve seviyelerde ilerleyerek oynayacağınız bir oyun.

Android tarafından sizlere sunulan bu oyunda aynı çeşitten olan meyveleri birleştirmek zorundasınız. Bu meyveler muz da olabilir, elma da, çilekte olabilir, böğürtlen de…Oyunda en az 3 aynı meyveyi yan yana getirerek patlatmak zorundasınız. Juice Jam oyununda her turda sizden farklı görevler istenecek. Sizin ise o turu geçmek için tek yapmanız gereken istenilen siparişi hazırlamak olacaktır. Juice Jam oyunundaki meyveler kadar arka plandaki yerler de eğlencenize eğlence katacak. Bu bulmaca oyunu ile bir renk cümbüşüne hazırlıklı olun. Oyunun her atebında farklı bir diyarı ziyaret edeceksiniz. Bu gittiğiniz yerlerde sizden istenen görevleri yerine getirerek istenilen meyve sularını hazırlayacaksınız. Siz müşterileri memnun ettikçe puanınız artacak ve oyunda ilerlemeye hızlı bir şekilde devam edeceksiniz. Eşleştirme bulmaca oyunlarının zevkle oynayanlar için vazgeçilmez bir oyun haline geleceğine inandığımız Juice Jam Apk olarak sitemizden de indirilebilir.

Eşleştirme bulmaca oyunlarını seviyor ve rengarenk dünyada sizden istenilen görevleri eğleerek yerine getirmek istiyorsanız Juice Jam oyunu tam size göre demektir. %100 organik meyveli ve sıfır kalorili bu muhteşem oyunu mutlaka denemelisiniz.
Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.18.9

Eğlenceli Eşleştirme Oyunu Juice Jam Android Eğlenceli Eşleştirme Oyunu Juice Jam AndroidEğlenceli Eşleştirme Oyunu Juice Jam Android
Eğlenceli Eşleştirme Oyunu Juice Jam Android

[64,34 Mb] (İndirme: 90)
Juice-Jam.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 1 825
 
Tarih 16-05-2016, 20:50
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.