Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Zeka Oyunu Sevenler İçin NeuroNation-Beyin egzersizleri Android
Zeka Oyunu Sevenler İçin NeuroNation-Beyin egzersizleri Android

Zeka Oyunu Sevenler İçin NeuroNation-Beyin egzersizleri Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

NeuroNation-Beyin egzersizleri

Beyin gelişimini destekleyen, eğitiminize katkı sağlayacak ve zeka oyunları barındıran bir uygulama istiyorsanız, Android NeuroNation-Beyin egzersizleri uygulaması sizin için on numara olacaktır.

2015 yılının en iyi uygulaması seçilen NeuroNation-Beyin egzersizleri, 6 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Beyin gelişimizin için önemli ve etkili bir program olan NeuroNation-Beyin egzersizleri, her yaştan herkese uygun olarak hazırlanmıştır. Beyninize özel olarak geliştirilmiş programları sayesinde, siz bile nasıl bir beyin egzersizi yaptığınıza inanamayacaksınız.

NeuroNation-Beyin egzersizleri Android uygulaması, tamamen beyninize yönelik olarak hazırlanmıştır. Tek amacı beyin gelişimi ve performans arttırmak olan NeuroNation-Beyin egzersizleri, hafızanızı güçlendirmenin yanında, konulara daha iyi odaklanmanızı da sağlayacaktır. Zeka geliştirici özelliği bulunan NeuroNation-Beyin egzersizleri uygulaması, mantıksal düşünceyi kullanımı da çok iyi geliştirmektedir. Bu kadar fazla özelliğe sahip NeuroNation-Beyin egzersizleri uygulamasında size tek kalan ise gelişiminizi takip etmek ve performansınızı arttırarak diğer üyelerle karşılaştırmak olacaktır. Android’in bu harika uygulaması için Berlin Free Üniversitesi’nde bir araştırma yapıldı. Araştırma sonuçlarında NeuroNation-Beyin egzersizleri uygulamasının beyin gelişimi ve egzersizleri konusunda oldukça etkili olduğu ortaya çıktı.

Nörologların da iş birliğiile hazırlanan NeuroNation-Beyin egzersizleri, uzun süre yapılan araştırmalar sonucunda insanların beyin faaliyetlerine en etkili olacak şekilde düzenlendi. Araştırmalar beynin aynı kaslara benzediğini ve kasların çalışması gerektiği gibi beynin de egzersize ihtiyaç duyduğunu yoksa çalışmadığını ortaya koydu.
Sizde beyin gelişimine önem veriyor, çocuklarınızın ve kendinizin beyin egzersizine katkıda bulunmak istiyorsanız NeuroNation-Beyin egzersizleri Apk uygulamamızı indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.6.0

Zeka Oyunu Sevenler İçin NeuroNation-Beyin egzersizleri Android Zeka Oyunu Sevenler İçin NeuroNation-Beyin egzersizleri AndroidZeka Oyunu Sevenler İçin NeuroNation-Beyin egzersizleri Android
Zeka Oyunu Sevenler İçin NeuroNation-Beyin egzersizleri Android

[19,04 Mb] (İndirme: 131)
NeuroNation-Beyin-egzersizleri.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 2 324
 
Tarih 11-05-2016, 14:56
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.