Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Geçmişten Günümüze PAC-MAN 256 - Endless Maze
Geçmişten Günümüze PAC-MAN 256 - Endless Maze

Geçmişten Günümüze PAC-MAN 256 - Endless Maze


Geçmişten Günümüze PAC-MAN 256 - Endless Maze

Çocukluğumuzun en vazgeçilmez oyunu, tutkunu olduğumuz oyun PAC MAN 256 - Endless Maze’i yıllar bir türlü eskitemedi. Nesil değişse de oyunun popülerliği asla gerilemedi. 2015 yılında en iyi mobil oyunlardan biri olmayı başaran PAC-MAN 256 - Endless Maze, Android kullanıcılarının da gözbebeği oldu.

Tüm tablet ve telefonlarda kolaylıkla indirilerek oynanabilen PAC-MAN 256 - Endless Maze, Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği oyun olmayı başardı. Yılların oyunu olan PAC-MAN 256 son oyunu olan PAC-MAN 256 - Endless Maze ile yıldızını yine en üstlere taşımayı başardı.

Oyunun amacı ve oynanaşı elbetteki değişmedi. Bu eğlenceli Android oyununda siz bir Pac – Man oluyorsunuz ve bir labirentin içinde bulunan çizgileri yiyerek ilerliyorsunuz. Ancak çok dikkatli olmalısınız çünkü siz çizgileri yerken sizi yemek için peşinizde dolaşan hayaletler de bulunuyor. PAC-MAN 256 - Endless Maze oyununda çizgileri yiyerek ve tamamen bitirerek tur ilerletebiliyorsunuz. Bu sırada hayalete yakalanırsanız ölüyorsunuz ve bir canınız gidiyor. Oyun ise aynı turdan yeniden başlıyor.

Yılların başarılı oyunu PAC MAN 256 Endless Maze Android kullanıcılarına geliştirilerek sunuldu. Oyunda 3 farklı karakter yer alıyor. Bunlar Laser, Tornado ve Giant olarak isimlendiriliyor. Bunun yanı sıra oyunun yeni hayalet çetesinde de yeni isimler görmek mümkün. Sue, Funky ve Spunky oyunun yeni hayalet karakterleri oldu.
Apk olarak da indirebileceğiniz bu "Android oyunu" sizi hem yıllar öncesine götürerek nostalji yaşatacak, hem de yenilikleri ile çok zevk alarak oynayacaksınız.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.4.0
Geçmişten Günümüze PAC-MAN 256 - Endless Maze

[0 b] (İndirme: 49)
PAC-MAN-256.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 810
 
Tarih 9-05-2016, 22:04
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: