Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Android Oyunu İndir
Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Android Oyunu İndir

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Android Oyunu İndir


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Android

Android savaş oyunlarının başarılı bir örneği olan Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı, türü sevenler için eşsiz bir oyun denebilir. Ölüm ve yaşam arasındaki o ince çizgide sürekli olarak nefesinizi kesecek bir maceraya hazır mısınız?

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı, zombi oyunlar arasında en heyecanlılarından birisi olarak bilinir. Android oyunu Yürüyen Ölüler kitabının yazarı jay Bonansinga’nın en yeni öyküsünün oyuna uyarlanmış halidir. Hayatta kalma savaşı olan Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı, her adımında ölümü ensenizde hissedeceksiniz. Oyunun kuralları şu şekilde işliyor; öncelikle kendinize yaşayan insanlarda oluşan bir takım kuruyorsunuz ve bu takımı güvenli bir bölge olarak bilinen Woodbury bölgesine götürüyorsunuz. Burada çalışan takımınız temizlik harekatına başlamaya hazırlanıyor ve bunun için kentte yaşayan insanlardan da destek alıyor.

Kentin başında olan zorba insandan kurtulma mücadelesinin anlatıldığı Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı cesareti yüksek olanların tercih edeceği bir Android oyun. Oyunda takımınızı silahlanlarını güçlendirdikçe hayatta kalma süreniz daha da uzayacaktır. Zombilerle savaşan takımınız her başarısında bir özel güce de sahip olacaktır. Android’in sunduğu Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyununda size verilen görevleri eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Kararları alan kişi tamamen sizsiniz ve oyuna siz ne iterseniz takımınız onu yapacak.

Nefes kesen bir savaş oyununa hazırsanız Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyununu sakın kaçırmayın. Onunu APK olarak siteden indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Android Oyunu İndir Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Android Oyunu İndirWalking Dead Ölüm Kalım Savaşı Android Oyunu İndir
Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Android Oyunu İndir

[8,62 Mb] (İndirme: 145)
Walking-Dead-Road-to-Survival.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Savaş Oyunları
Gösterim: 2 492
 
Tarih 4-05-2016, 19:42
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.