Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » YouTube'da Ücretsiz Karaoke Android
YouTube'da Ücretsiz Karaoke Android

YouTube'da Ücretsiz Karaoke Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Telefondan YouTube'da Ücretsiz Karaoke Yap

Şarkı söylemeyi seviyor musunuz? Şarkı söylemek sizin için bir tutku mu? O zaman işte size YouTube'da Ücretsiz Karaoke uygulaması…

Android’in size sunduğu YouTube'da Ücretsiz Karaoke müzik ve ses uygulaması size hayatınızın en eğlenceli saatlerini geçirtmeyi vaat ediyor. Bu uygulama sayesinde siz de içinizde yatan starı ortaya çıkarabilirsiniz. YouTube'da Ücretsiz Karaoke uygulaması ile sesinizi yüzlerce kişiye duyurabilirsiniz. Android uygulamayı indirdikten sonra, size tek kalan şarkınızı söylemek, kaydetmek ve paylaşmak olacaktır.

Uygulamayı kullanmak ise oldukça basit. İlk olarak şarkısını söylemek istediğiniz sanatçının müzik videosunu Youtube’dan buluyorsunuz. Seçtiğiniz şarkı çalmaya başladığı an sizde ekranınıza gelen şarkı sözlerini söylüyorsunuz bu arada da sesinizi kaydediyorsunuz. İşte bu kadar basit. Temel olarak bu kadar işlem yeterli olurken, isterseniz işi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, size YouTube'da Ücretsiz Karaoke uygulaması içinde sunulan efektleri değerlendirmek olacaktır.

YouTube'da Ücretsiz Karaoke sayesinde özel ses kayıtları yapabilirsiniz. Hazırladığınız bu şarkıları Facebook hesabınızdan da paylaşarak yüzlerce kişiye ulaşabilirsiniz. İşte ünlü bir şarkıcı olmak YouTube'da Ücretsiz Karaoke ile bu kadar basit. Android YouTube'da Ücretsiz Karaoke uygulaması size sınırsız şarkı seçeneği sunmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu şarkılar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Uygulama güncel kalma özelliği ile de dikkatleri çekiyor. En yeni çıkan şarkılar ve şarkı sözlerini sizin için hazırlayan YouTube'da Ücretsiz Karaoke, böylece zamanın gerisinde kalma ihtimalinizi de devre dışı bırakıyor.

Sizi ünlü bir şarkıcı yapabilecek potansiyele sahip eğlenceli bir uygulama olan YouTube'da Ücretsiz Karaoke Apk olarak sitemizden indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.0.292

YouTube'da Ücretsiz Karaoke Android YouTube'da Ücretsiz Karaoke Android

YouTube'da Ücretsiz Karaoke Android
YouTube'da Ücretsiz Karaoke Android

[24,73 Mb] (İndirme: 235)
YouTube-Ucretsiz-Karaoke.apk


Reyting:

Kategori: Müzik ve Ses
Gösterim: 2 347
 
Tarih 28-04-2016, 22:03
Etiketler: Müzik YouTube
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.