Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Bowling King Android Spor Oyunu
Bowling King Android Spor Oyunu

Bowling King Android Spor Oyunu


Android Bowling Oyunu Bowling King

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Android, kullanıcılarına spor oyunları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan bowling oyununu sundu. Bowling King isimli oyun, gerçek bowling hissiyle keyifli vakit geçirmeyi sağlıyor.

Bowling oynamaktan hoşlanıyor ve bu oyunu internet üzerinden de oynamak istiyorsanız Androidin Bowling King oyunu tam size göre olacaktır. Tek başınıza oynayabileceğiniz Bowling King oyununu online olarak dünya çapında rakiplerinizle de gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bowling King, size oldukça eğleneceğiniz bir Bowling tecrübesi sunacak. Birebir hızlı maç yapma şansınızın da bulunduğu Bowling King oyununda turnuvalara da katılabilirsiniz.

Bowling King oyunu size 60’dan fazla farklı bowling topu sunuyor. Bu sayede istediğiniz renk ve desende bowling topuyla muhteşem atışlar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bireysel oyunlarınız için Challenge modu sayesinde oynadıkça seviyelerde de ilerleyebilirsiniz. Her seviye atlamanızda size sürpriz hediyeler de gelecektir.

Android yardımı ile indirebileceğiniz Bowling King isimli oyunu İngilizce, Portekizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Türkçe, Japonca, Çince, Korece ve İspanyolca oynayabilirsiniz. Bowling King oyunu internet üzerinden oynanan bir oyundur. Telefonunuz ya da bilgisayarınız internete bağlı değilse bu oyunu oynayamazsınız.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.30.3

Bowling King Android Spor Oyunu Bowling King Android Spor Oyunu

Bowling King Android Spor Oyunu
Bowling King Android Spor Oyunu

[38,11 Mb] (İndirme: 54)
Bowling-King.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Spor Oyunlar
Gösterim: 1 940
 
Tarih 21-04-2016, 18:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.