Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Duvar Kağıtları QHD & HD Android
Duvar Kağıtları QHD & HD Android

Duvar Kağıtları QHD & HD Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Duvar Kağıtları QHD & HD Android ((HD duvar kağıtları ve QHD duvar kağıtları)

Android uygulaması olan Duvar Kağıtları QHD & HD, kullanıcılar tarafından en çok sevilen duvar kaağıdı uygulamalarının başında geliyor. Duvar kağıtları QHD & HD (Wallpapers HD) uygulamasını dünya çapında milyonlarca kişi beğenerek kullanıyor. HD duvar kağıtları ve QHD duvar kağıtları Android uygulaması tamamen Ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. İçerisindeki 8 binden fazla arka plan görüntüsü fazla seçeneğiyle de dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Uygulama dünya çapında 5 puan üzerinden 4.6 almayı başardı. Google materyal tasarımı ile Android 5.0 üzerinden kaliteli arayüz şansı tanıyan bu uygulama, HD olması nedeniyle oldukça gerçekçi ve kaliteli görüntüye kavuşmanızı sağlıyor. Tabi bunu yanı sıra 3D duvar kağıtları da kullanıcıların isteklerine sunulmaktadır.

Kullanıcıların isteklerini ön planda tutan Android, en sevilen duvar kağıtlarını bu program üzerinden bir araya getirerek sundu. Uygulama içinde yer alan duvar kağıtlarında ise sanatçı bilgileri, lisansı ve sanatçıya ait internet sayfası hakkında da bilgi verilmekte.

HD duvar kağıtları (Wallpapers) uygulaması içinde Sonbahar, arabalar, kediler ve köpekler, çiçekler, sevgi, siyah beyaz, desenler, yağmur, spor, gün batımı, ağaçlar, marka, binalar, klasik, doğa başta olmak üzere sayısız arka plan bulunmaktadır.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.22.2

Duvar Kağıtları QHD & HD Android Duvar Kağıtları QHD & HD Android

Duvar Kağıtları QHD & HD Android
Duvar Kağıtları QHD & HD Android

[9,43 Mb] (İndirme: 145)
Duvar-kagitlari-QHD-HD.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Canlı Duvar Kağıdı
Gösterim: 2 567
 
Tarih 25-04-2016, 22:10
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.