Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Android Uygulamalar » Hava Durumu ve Saat Widget Android Uygulaması
Hava Durumu ve Saat Widget Android Uygulaması

Hava Durumu ve Saat Widget Android Uygulaması


Hava Durumu ve Saat Widget Android Uygulaması

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Android kullanıcıları için vazgeçilmezler arasında yer alan widget'lerden biri de Hava durumu ve saat widget olarak bilinir. Bu widget sayesinde yaşadığımız bölgedeki hava durumu hakkında kısa sürede bilgi sahibi olabiliriz. Bu yararlı Android uygulaması güncel hava durumunu günlük olarak vermesinin yanı sıra 5 günlük, haftalık hatta 15 günlük hava raporunu bile sizlere sunuyor. Bunun yanı sıra sıcaklıklar hem Celsius hem de Fahrenheit cinsinden veriliyor.

Android’in bu başarılı hava durumu uygulamasında hava durumuyla alakalı olarak nem seviyesi, atmosfer basıncı, görüş mesafesi gibi bilgilere de kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Android için kullanılan Hava durumu ve saat widget uygulaması, geniş bir telefon yelpazesi tarafından kullanılabiliyor. Bu uygulamayı kullanabilmek için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması yeterli olacaktır.

Hava durumu ve saat widget uygulaması ile istediğiniz ülkenin, şehrin hava durumunu öğrenebildiğiniz gibi, posta kodu kullanarak o bölgedeki tüm şehirlerin saat ve hava durumunu da görebilirsiniz.

Android Hava durumu ve saat widget uygulaması, otomatik olarak kendini güncelleyerek size en yeni durumu verir. 15 dakikadan 12 saate kadar güncelleme seçeneklerinin yanı sıra elle istenilen dilim aralığı da seçilebilir. Eğer kaliteli bir Hava durumu ve saat widget uygulaması arıyorsanız, Android’in bu uygulamasını kesinlikle tavsiye ederiz.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.8.1.3

Hava Durumu ve Saat Widget Android Uygulaması Hava Durumu ve Saat Widget Android UygulamasıHava Durumu ve Saat Widget Android Uygulaması
Hava Durumu ve Saat Widget Android Uygulaması

[10,15 Mb] (İndirme: 419)
Hava-durumu-ve-saat-widget.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Widget / Hava Durumu
Gösterim: 4 093
 
Tarih 20-04-2016, 22:07
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: