Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Monster Castle Android Strateji Oyunu
Monster Castle Android Strateji Oyunu

Monster Castle Android Strateji Oyunu


Monster Castle Android Strateji Oyunu

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Android'in strateji oyunlarından biri olan Monster Castle, kale savunma oyun tarzını sevenler için oldukça eğlenceli. Android akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak oynanabilen Monster Castle, fantastik bir hikayeyi karşınıza çıkartıyor.

Android üzerinden oynanan ve alıştığınız bilindik hikayelerden farklı olan bu oyunda topraklarınızı istila eden canavarlara karşı kalenizi savunuyorsunuz. Bu iş için öncelikle kendi kalenizi inşa etmeniz gerekiyor. Kalenizi kurduktan sonra gerekli savunma sistemlerini döşeyip savaşa başlıyorsunuz. Kalenizi koruması için siz de canavarlardan oluşan bir ordu kurabilirsiniz.

Kurt adamlar, goblinler, orklar gibi çeşitli canavarları bir araya getirerek kurduğunuz orduya istediğiniz zaman yeni güçler ekleyerek, ordunuzu daha güçlü hale getirebiliyorsunuz. Oyunun ilk başlarında zayıf olan ordu, her başarınızla birlikte biraz daha güçlenmeye başlıyor. Ordunun güçlenmesi ile kalenizi koruyan kahramanların özel yetenekleri de bir bir ortaya çıkıyor. Canavarlarınız güçlerine güç katıp kalenizi savunmaya devam ederken, sizde o sırada kalenizi daha iyi savunma sistemleriyle donatabilirsiniz.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Monster Castle, grafikleriyle göze hitap etmeyi de başaran bir oyun. Sizde kale savunma gibi stratejik oyunlardan hoşlanıyorsanız, Android’in sizlere sunduğu bu keyifli oyunu deneyebilirsiniz.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.5.1.5

Monster Castle Android Strateji Oyunu Monster Castle Android Strateji Oyunu

Monster Castle Android Strateji Oyunu
Monster Castle Android Strateji Oyunu

[63,93 Mb] (İndirme: 40)
Monster-Castle.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 686
 
Tarih 20-04-2016, 17:44
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.