Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » WordBrain Android Kelime Oyunu
WordBrain Android Kelime Oyunu

WordBrain Android Kelime Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

WordBrain Android Kelime Oyunu

Android kelime oyunundan hoşlananlar için hazırlanmış WordBrain, kelime dehaları için biçilmiş kaftan. Geçmişten beri en sevilen oyunlardan biri olan kelime oyunu, beyin gelişimi için oldukça faydalı bir oyun.

Android'in sunduğu WordBrain kelime oyunu sizi kendisine bağımlı hale getirecek kadar eğlenceli. Ancak bu oyun sandığınız kadar kolay değil. Beyninizi biraz yoracak ve fazlasıyla çalıştıracak WordBrain, zorlu etaplardan oluşuyor. Yapmanız gereken size sunulan karışık kelime tablosunun içinden sizden istenen kelimeyi bulup çıkarmanız. Kelimeyi bulduğunuz zaman parmağınızı harflerin üzerinde gezdirerek kelimeyi yazdığımızda bulmaca bir anda yıkılıyor ve siz bir üst tura yükseliyorsunuz.
Oyunda birden fazla oyundan parçalar görebilmek mümkün. Bunların arasında Sudoku, Candy Crush Saga, Ruzzle ve Scramble yer alıyor. Bu 4 oyunun karışımı gibi görünen WordBrain gerçekten çok eğlenceli bir "Android kelime oyunu".

Oyun 15 dili destekleyebiliyor. Böylece daha fazla kitleye ulaşma şansını da yakalamış durumda. Ayrıca WordBrain oyuncuları için 580 birbirinden zorlu seviye de hazırlanmış. Bu zevkli kelime oyunu sizi oldukça fazla zorlayacaktır. Oyun sırasında size oynadığınız seviyenin çok zor ve çözülemez olduğunu belirten bazı inceleme ve postalar da gelecektir. Bunlar oyunu zorlaştırmak için yapılan işlemlerden biri. Sizi çözemeyeceğinize inandırma politikası diyebiliriz. Eğer harfleri çok karıştırırsanız ve bulmacanın içinden çıkamaz hale gelirseniz yapmanız gereken tek şey ise oyunu yeniden başlatmak. Böylece biraz önce sıkıntı yaşadığınız oyunu daha rahat çözebilirsiniz. Dikkate dayanan bu oyunu sizde oynamak ve Apk indirmek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.9.2

WordBrain Android Kelime Oyunu WordBrain Android Kelime OyunuWordBrain Android Kelime Oyunu
WordBrain Android Kelime Oyunu

[27,12 Mb] (İndirme: 358)
WordBrain.apk


Reyting:

Kategori: Kelime Oyunları / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 2 410
 
Tarih 27-04-2016, 19:13
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.