Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Mobogenie Android Uygulaması
Mobogenie Android Uygulaması

Mobogenie Android Uygulaması


Mobogenie Android Uygulaması

Google Play mağazasına benzeyen farklı bir Android indirme mağazasıdır.

Mobogenie Market hakkında kısa bir bilgi vermek gerekir ise, yeni ve farklı Android uygulamalar ve oyunlar keşfetmenize olanak sağlayan bir mağazadır. Mobogenie Android Market ile gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde yaptığınız aramalarda karşınıza en iyi uygulama sonuçları çıkacaktır. Mobogenie Market web sayfasını ziyaret ederek fikir sahibi de olabilirsiniz.

Sayısız Güvenli Kaynak, Ücretsiz ve Güvenli olan Mobogenie, cep telefonunuzun güvenliğini sağlamak için en iyi orijinal kaynakları sağlar. Android kullanıcılarına kapsamlı ve ücretsiz global erişim sunmak amacıyla kaynaklarımızı her gün güncelliyoruz.

Güçlü ve akıllı öneri motoru ile birlikte yaklaşık 12 Mobogenie editörünün önerilerini içerir ve kişisel tercihlerinizi analiz ederek her gün sizin için en iyi uygulamaları seçer. İndirme Yöneticisi ile indirmelerinizi düzenleyin ve otomatik güncelleme uyarıları alın.

Yerel Trafik durumuza göre, Mobogenie 2G/3G ve Wi-Fi ortamlarını destekleyerek tarayıcı trafiğini düzenlemek ve bant genişliği tüketimini sınırlandırmak için farklı kullanıcı alışkanlıklarına uyum sağlar.

10'dan Fazla Dil Desteği ile Küresel Yerelleştirmeye olanak sağlar, İngilizce, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Lehçe, Arapça, Rusça, Endonezce, Vietnamca ve diğer diller için tam destek, dünyanın her yerindeki kullanıcıların benzersiz ve doğru bir uygulama indirme deneyimi yaşamasını sağlar.
Not: Mobogenie APK dosyasını indirdikten sonra, telefonuzda açarak uygulamanın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Android Sürümü: 2.2 ve üzeri


Mobogenie Android Uygulaması

[10,67 Mb] (İndirme: 551)
Mobogenie.apk


Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 2 734
 
Tarih 21-03-2016, 00:19
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.