Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Gameloft Kovboy Android Oyunu
Gameloft Kovboy Android Oyunu

Gameloft Kovboy Android Oyunu icon


Gameloft Kovboy Android Oyunu - Six-Guns: Gang Showdown

Android kovboy oyunları içinde en iyisi diyebileceğimiz yeni nesil üçüncü şahıs nişancı oyunudur.

Yapımcısının Gameloft olması da bu oyunun kalitesinin zaten ortada olduğunu göstermektedir. Kovboy, haydut ve daha fazla doğa dışı düşmanlarla dolu oyunda, gerçekten devasa ve açık olan bir Vahşi Batı sınır bölgesini keşfetmeniz gerekecek. Buck Crosshaw, hak etmeyen birisini hiç vurmadı. Ama şimdi kendi ölümünü tezgahlayıp Arizona'ya kaçan bir kanun kaçağı oldu. Ancak Buck, yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak üzere. Zira bu gizemli bölgenin tepelerinde antik ve uğursuz bir güç hareketlenmekte.

Hikaye ve aksiyonun içinde tamamen kaybolurken keşfetmen gereken olaylar, gizemler ve zorluklarla dolu Arizona ve Oregon bölgelerinde kurulan açık bir dünyada özgürce dolaş. Ama bu toprakların güzelliği seni kandırmasın. Kanun kaçakları, vampirler ve daha birçok doğa dışı düşman gölgelerde saklanıyor. Aşman gereken büyük zorluk çeşitliliğiyle dolu 40 görev üstlen. Atlarla yarışacak, soyguncuları haklayacak, düşman dalgalarını kıracak ve çok daha fazlasını yapacaksın!

Ölmen ya da öldürmen gereken bu topraklarda sana yardımcı olacak 8 farklı atın, 19 silahın, geniş bir elbise ve mühimmat yelpazesinin ve diğer ürünlerin kilidini açman gerekecek. Ücretsiz oyunlar hiç bu kadar derin ve eğlenceli olmadı! Oyunu indirmenin ve sonuna kadar oynamanın sana hiçbir maliyeti yok!
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.9.8a

Gameloft Kovboy Android Oyunu


Gameloft Kovboy APK Oyun İndir

Gameloft Kovboy Android Oyunu

[18,62 Mb] (İndirme: 57)
Six-Guns-Gang-Showdown.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 7 853
 
Tarih 14-07-2021, 00:23
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: