Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » aa 2 Android Oyunu İndir
aa 2 Android Oyunu İndir

aa 2 Android Oyunu İndir


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri

aa 2 Android Oyun İndir

aa oyunu ilk çıktığında çılgın bir şekilde tutulmuştu. Yine yapımcısı tarafından "aa 2 Android" oyununu çıkararak sizlere sunmuş bulunmaktadır. Bu güzel beceri oyunu tüm Android işletim sistemli cihazlarda oynanabilmektedir. Yine "Apk oyun indir" kategorisinde olan bu oyunu indirerek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Diğer beceri oyunlarında olduğu gibi "aa 2 apk indir" oyununda da bir gayeniz var ve ilerledikçe seviyeniz artıyor. Tabi ilk başlarda kolay bir şekilde başlayan oyun ilerledikçe çok daha zorlaşıyor ve sizleri seviye atlatmak için bir çaba içerisine sokuyor.

Oyunun menüsü oldukça sade ve kolay bir şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Dokunmatik cihazlarda oynandığı için tek bir dokunuşla istediğiniz hamleleri yapabilirsiniz. Oyunun ekran kalitesi de gayet başarılı. Sade bir şekilde olan ekranda oyunu küçük dokunuşlar ile oynayabilirsiniz.

İlk versiyonunu olan AA Android Oyunu denediniz mi?

aa 2 Android Oyunu İndir aa 2 Android Oyunu İndir

aa 2 Android Oyunu İndir
aa 2 Android Oyunu İndir

Boyut: 5,67 Mb ( indirme: 62 )
aa-2.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1052
 
Tarih 1-07-2016, 01:11
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: