Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Messenger için Hareketli Resim Gif Yapma Android
Messenger için Hareketli Resim Gif Yapma Android

Messenger için Hareketli Resim Gif Yapma Android


Orjinal Messenger için Hareketli Resim Yapma Android Uygulaması

Bilindiği gibi Facebook sitesinde kullanıcılarına hareketli resim yüklemesine veya yüklense bile bunların oynatılmasına izin vermiyor idi. Lakin Facebook bu inadından Facebook Messenger kullanıcıları için vazgeçmiş gibi görünüyor. Hatta vazgeçmek ile kalmamış çektiği kendi resimlerinden veya galeride bulunan resimlerden yapabilmeniz için bir Android uygulaması bile yapmış.

Facebook Messenger Android uygulamasında yapılan hareketli resimleri video gibi gösteren bir android uygulamasıdır. Bilgisayarlarımızda web sitelerinde gezerken gördüğümüz ufak ama hareketli resimlerdir. Kısaca uygulamayı kullanmak için ister telefonunuzun arka kamerası isterseniz ön kamerasını kullanarak resimler çekerek bunları hareket verebiliyorsunuz. Çektiğiniz ve hareket verdiğiniz bu resimleri facebook messenger üzerinden arkadaşlarınıza rahatlıkla gönderebiliyorsunuz.

Android tabanlı olarak hareketli gifler yapmanıza olanak sağlayan Strobe for Messenger uygulaması, sizlere telefonunuzun galerisinden de resim ekleme olanağı sağlamaktadır. Şuan için uygulamada gördüğüm eksiklikler resim seçerken tek tek seçilmesi bir dezavantajdır. Onun yerine toplu seçimlerde yapılabilmesi kullanıcılara daha rahatlık sağlayacaktır. Strobe Android uygulaması şu an için 5 adet hareketli gif yapma olanağı vermektedir. Bunlardan dilediğimizi seçerek arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz. Bunlar Düz, Yansımalı, Ters, Dışa Döndürmeli, İçe döndürmeli olarak farklı farklı karşınıza sunulmaktadır. Beğenmediniz resimleri yukarıdaki sol üst köşede bulunan çöp kutusu ile silerek yerine yenisini koyabiliyorsunuz. Sol alt köşede bulunan ok ile de yaptığınız gifleri mobile mobil cihazınıza kaydedebiliyorsunuz. Ortada bulunan büyük yuvarlak tuşa bastığınızda karşınıza gelen facebook messenger arkadaş listenizden seçim yaparak çoklu gönderim yapabilmektesiniz.

Strobe Android Uygulaması şu anda yeni olduğu için benim gördüğüm kadarıyla bazı eksikleri bulunmaktadır. Ancak yapımcısı facebook olduğu için bu eksiklikler ilerde düzeltileceğini tahmin ediyorum.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Messenger için Hareketli Resim Gif Yapma Android

[2,05 Mb] (İndirme: 50)
messenger-gif-yap.apk


Reyting:

Kategori: Eğlence
Gösterim: 3 317
 
Tarih 3-04-2015, 01:16
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.