Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android Kilit Ekran Uygulaması Lock Booster
Android Kilit Ekran Uygulaması Lock Booster

Android Kilit Ekran Uygulaması Lock Booster


GÜNCELLEME TARİHİ: 13 Mart 2015
MEVCUT SÜRÜM: 2.1.0
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri


Android Kilit Ekran Uygulaması - LOCK BOOSTER (UNLOCK & BOOST)

Akıllı telefonlar teknolojini tüm yeniliklerini bünyelerinde barındırsalar da fazla kullanımda geri düşebiliyorlar. İlk etapta yalnızca aynı anda birkaç farklı programı çalıştırdığımızda yavaşlayan ya da takılan telefonlar bir süre sonra basit birkaç işlemi yaparken dahi yavaşlayabiliyor. Bunun da en büyük sebebi telefonun kullanım alanının dolması. Bu kullanım alanı yalnızca hafızası olarak değerlendirilmemeli. Telefonda çalışan birçok program hafızada kapladığı yerin dışında da işlemci ve ram'lerde yoğunluğa sebep oluyor. Bu sebeple de telefonlardaki gereksiz uygulamaların ve işlemlerin kaldırılması gerekiyor. Ancak kullanıcılar devamlı olarak bu işlemlerle uğraşamıyorlar. Ayrıca elle silmeyi deneseler dahi çoğu programın silme seçeneği inaktif oluyor. Bu sebeple de bu işlemler için belirlenen Android uygulama çeşitlerini kullanmak gerekiyor.

Lock Booster programının diğer temizleyici programlara göre farklı bir çalışma prensibi var. Bu özellik de beklide programın en önemli özelliği. Çoğu temizleyici programın temizliğe başlaması için programı çalıştırarak çeşitli taramaları başlatmak gerekiyor. Bu sebeple temizleme emrini kişi kendisi belirli aralıklarla verme gereksinimi duyuyor. Ancak bu program kilit ekranıyla birlikte çalışıyor. Kilit ekranındaki sürgü her kaydırıldığından program otomatik olarak temizleme işlemini yapıyor. Bu sayede kullanıcılar farkına bile varmadan sürekli temizleyiciyi kullanmış oluyorlar. Bu Android program 20 adet duvar kağıdına sahip. Programın aktif olması için kişilerin bu duvar kağıtlarını kullanmaları gerekiyor. Aksi halde program çalışmıyor.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.1.0

Android Kilit Ekran Uygulaması Lock Booster Android Kilit Ekran Uygulaması Lock Booster

Android Kilit Ekran Uygulaması Lock Booster
Android Kilit Ekran Uygulaması Lock Booster

[2,38 Mb] (İndirme: 135)
Lock-Booster.apk


Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 2 725
 
Tarih 15-03-2015, 21:10
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (1)
Imil 20 Ağustos 2015 03:05
Hi Sherrie.MultiCamera uses features only avlbaaile since Android 2.1. If I recall correctly, the HTC Droid Eris is an Android 2.1 device, but the Xperia X10 is just Android 1.6. As the Market filters the apps by android version, MultiCamera won't appear in Android 1.6 devices (and hence in your Xperia X10).
  Bildir        1
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.