Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Wonderball Heroes Apk Oyun İndir
Wonderball Heroes Apk Oyun İndir

Wonderball Heroes Apk Oyun İndir


Wonderball Heroes Android Oyun İndir

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri

Wonderball Heroes oyunu oldukça güzel vakitler geçirilebilecek oyunlardan bir tanesidir. Oyundaki amaç yukarıdan atılan topların istenilen yere gönderilmesi ve görevlerin yerine getirilmesidir. Android oyun indir kategorisinde bulunan oyunda yapılan görevler bir sonraki görevlerin açılmasını sağlıyor. Oyun özellikle küçük yaşlardaki kişilerin ilgisini çekebilecek bir oyundur. Çünkü oyun aynı tarzda bulunan oyunlara göre daha eğlenceli bir halde bulunmaktadır. Oyundaki görevlerin yerine getirilmesi için her bölümde sevimli bir hayvan eşlik ediyor. Birbirinden keyifli hayvanların yönlendirmesi ile oyundaki görevleri yerine getirebilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda oldukça kolay bir oyun gibi gözükse de ilerleyen bölümlerde daha fazla zorlanabilirsiniz. Çünkü etaplar ilerledikçe yukarıdan gelen topların değmesi ve parçalanması gereken çok sayıda parça bulunuyor.

Apk oyun indir sınıfında bulunan oyunu herhangi bir ücret ödemeden Android destekli tüm cihazlarda oynayabilirsiniz. Oyunun ekran görüntüleri de oldukça keyiflidir. Hem oyun içindeki görüntüler hem de oyun arasında menü görünümü birbirinden güzel ve neşeli karakterlerden oluşmaktadır. Oyunda ilerleyebilmek için yapılan görevlerin tamamı bir ormanın içinde geçiyor. Büyük ağaçlar ve yemyeşil yapraklar için de, sevimli hayvanların eşliğinde etaplar tamamlanıyor. Her bölüm için verilen bir başarı sıralaması da mevcuttur. Yani bölümleri bitirme sürenize ve hamlelerinize göre bir yıldızdan üç yıldıza kadar puan alıyorsunuz. Bu puanlar oyun içindeki görevleri daha kolay geçmenize yarayacak özelliklerin alınmasını sağlamaktadır.

Wonderball Heroes Apk Oyun İndir

Wonderball Heroes Apk Oyun İndir

Wonderball Heroes Apk Oyun İndir
Wonderball Heroes Apk Oyun İndir

Boyut: 32,72 Mb ( indirme: 29 )
Wonderball-Heroes.apk


Reyting:

Kategori: Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 933
 
Tarih 9-03-2015, 19:34
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: