Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Kingdoms of Camelot: Battle Apk Strateji Oyunu
Kingdoms of Camelot: Battle Apk Strateji Oyunu

Kingdoms of Camelot: Battle Apk Strateji Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri

Kingdoms Of Camelot: Battle Apk Oyun İndir

Apk oyun indir için güzel bir oyun önerisi istiyorsanız, Kingsdom of Camelot Battle deneyin. Çoklu oyuncuyla oynanabilen güzel bir strateji oyunudur. Konu olarak; Kuzey Britanya’dasınız ve burayı Drust lordunun barbar askerleri işgal etmiştir. Bu sırada Lothian kralı ölünce onun eşi Morgaise kraliçe olarak yönetimi ele alır. Fakat Drust lordunun üstesinden gelemediğinden üvey kardeşi olan Arthur’u yardıma çağırır. Krallığın yeniden Kuzey Britanya’da egemenliği almasına yardım edeceksiniz.

Kısaca her şey size kalmış. Ya Drust Lordu’nun zalim hükümdarlığı sürecek ya da iktidarı yeniden alacaksınız. Oyunda çeşitli savaşçı grupları var. Diğer strateji oyunlarındaki gibi kılıç kullanan şövalyeler, okçular ve daha birçok askeri eğitme imkânınız olacak. Oyun sırasında diğer oyuncularla chat yapma olanağınız da var. Turnuvalardan galip çıktıkça önemli ödüller alıyorsunuz. Şehir inşası sonrası Kuzey Britanya’nı yeniden ele geçirin. Gıda (food olarak yazıyor), odun kesme, maden çıkarma gibi fonksiyonları diğer strateji oyunlarındaki gibi kullanılıyor.

Bu android oyun konu itibariyle klişe olsa da, strateji tarzı için gayet iyi bir tercihtir. Grafikler de yeterli görünüyor. Ancak oyuna bağlanmanız için internetinizin olması gerekiyor. Yani Single Player değil, multiplayer destekli oyundur. iPhone ve Android cihazlarda uyumlu olarak çalışmaktadır. Oyun gayet başarılı ve sizde tutku oluşturacaktır. Ayrıca oyun esnasında para ile kendinizi geliştirecek özellikler satın alınabiliyor. Oyuna Android oyun indir bölümünden ulaşılabilir.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri

Kingdoms of Camelot: Battle Apk Strateji Oyunu

Kingdoms of Camelot: Battle Apk Strateji Oyunu

Kingdoms of Camelot: Battle Apk Strateji Oyunu
Kingdoms of Camelot: Battle Apk Strateji Oyunu

[15,16 Mb] (İndirme: 43)
Kingdoms-of-Camelot.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 155
 
Tarih 7-03-2015, 01:05
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.