Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Telefonda Makyaj Yapma Programı YouCam Makeup
Telefonda Makyaj Yapma Programı YouCam Makeup

YouCam Makeup android icon


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.4 ve üzeri

YouCam Makeup – Makeover Studio

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle çoğu zamanımızı telefonumuzdaki uygulamalarla geçirir olduk. Kimi zaman çeşitli oyunlar oynuyoruz, kimi zaman sosyal paylaşım sitelerini geziyoruz kimi zamanda Android uygulama seçeneklerini değerlendiriyoruz. YouCam Makeup uygulaması da bu uygulamalardan biri. Bayanlar için üretilen bu program onlara büyük kolaylıklar sunmayı amaçlıyor. Program bir makyaj programı. Ancak daha önceden gördüğümüz basit programlarla ya da çocuk oyunlarıyla asla karşılaştırılmamalı. Bu uygulamayla bayanlar kendi resimlerini uygulamanın istediği şekilde çektikten sonra kendi yüzleri üzerinde makyaj malzemelerini deneyebilecekler. Yüzlerinde makyaj ve değişikliklerle portrelerini oluşturarak kendilerinin yeni görünüşlerine bakabilirler.

Bu Android program, içerdiği makyaj malzemeleri dışında çeşitli operasyonlara da izin veriyor. Cildinizdeki tüm kusurları bu program sayesinde kaldırabilirsiniz. Ayrıca resimde cildinizi rengi üzerinde de oynamalar yapabiliyorsunuz. Gözlerinizin rengini de değiştirebilirken göz makyajınızı da tamamlayarak muhteşem bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Dudaklarınızı resim üzerinde daha dolgun ya da daha geniş bir şekle sokabilir sonrasında da bolca seçenek arasından parlatıcılar ve rujlarla dudak makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Dişleriniz üzerinde de beyazlatma çalışmaları yapmanız mümkün. Daha parlak ve ışıltılı dişlerle çok daha güzel bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Bu programda kendi portreniz üzerinde yaptığınız küçük değişikliklerle daha farklı ve çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Dilerseniz farklı saç ve makyaj stillerinizi yüzünüzde deneyebilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak da makyajsız bir fotoğrafınıza makyaj yaparak daha güzel bir fotoğraf elde edebilirsiniz.


Telefonda Makyaj Yapma Programı YouCam Makeup

YouCam-Makeup.apk [60,43 Mb] (Sayaç: 9537)


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 18 836
 
Tarih 11-01-2018, 23:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.