Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları Android
Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları Android

Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları Android


GÜNCELLEME TARİHİ: 6 Kasım 2014
MEVCUT SÜRÜM: 4.6
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri

DİL: TÜRKÇE

Android Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları

Mobil cihazlar bazında pazarın en popüler işletim sistemleri arasında yer alan Android, kişilerin cihazlarındaki en ufak detayları dahi kendi istek ve arzularına göre modifiye edebilmeleri ile birlikte mevcut memnuniyet ve tatmin düzeyini her geçen gün arttırmakta. Kişilere arzu ettikleri duvar kağıtlarını seçerek akıllı telefon ve tabletlerinin arka planlarında istedikleri resimleri görmelerini mümkün kılan işletim sistemi, istenildiğinde söz konusu arka planların hareketli resimler ile süslenmesini de mümkün kılmakta. Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları, kendi alanında en geniş yaş ve çevreden kullanıcı tarafından tercih edilen isimlerden birisi. Dünyaca ünlü Victoria, Angel ve Niagara Şelalelerini mobil cihazları üzerinde görüntüleyerek hem farklı hem de etkileyici bir tecrübeye kavuşabilecek kullanıcılar, bunun yanı sıra farklı seçenekler arasından da tercihlerini yaparak daimi biçimde değişen resimlere de ulaşabilmektedirler.

Çiçekler Canlı Duvar Kağıdı Android Uygulamasını denediniz mi?

Oldukça yüksek çözünürlüklü olarak hazırlanan Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları sayesinde benzer uygulamalarda ortaya çıkabilecek kötü görüntü kalitesi ve benzeri istenmeyen durumlardan da karşılaşmadan üst düzey tecrübe yaşayabilecek kullanıcılar, bir kere kullandıktan sonra daima hareketli duvar kağıtlarına sahip olmak isteyeceklerdir. Sizler de bu ve benzeri Android canlı duvar kağıdı uygulamaları ile birlikte telefon ve tabletinizi klasik görüntüsünden uzaklaştırarak keyifli ve eğlenceli bir teknolojik deneyime ulaşabilirsiniz. Android duvar kağıtları ile cihazınızı tam kapsamlı olarak özelleştirme imkanına erişerek mevcut memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları Android Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları Android

Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları Android
Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları Android

[9,3 Mb] (İndirme: 232)
Caglayan-Canli-Duvar-Kagitlari.apk


Reyting:

Kategori: Canlı Duvar Kağıdı
Gösterim: 4 697
 
Tarih 27-02-2015, 09:46
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (1)
Arman 28 Mart 2015 21:15
I like the helpful info you prvidoe in your articles. Ia1a6ll bookmark your blog and check again here regularly. I'm quite certain Ia1a6ll learn plenty of new stuff right here! Good luck for the next!
  Bildir        1
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.