Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Vegas Gangsteri Android Aksiyon Oyunu
Vegas Gangsteri Android Aksiyon Oyunu

Vegas Gangsteri Android Aksiyon Oyunu


GÜNCELLEME TARİHİ: 9 Nisan 2015
MEVCUT SÜRÜM: 1.8.1a
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri


Aksiyon Oyunu - Vegas Gangsteri

İnsanların boş vakitlerini doldurmak ya da stresten arınmak için türlü yöntemleri vardır. Bazısı kitap okur bazısı orman da yürür bazısı da oyun oynar. Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte artık oyunlar cebimizde.
Kullanıcıları cezbetmek adına yeni ve farklı birçok oyun var. Dövüş, kavga içeren, silah kullanılan, kâğıt veya okey gibi klasik oyunlar ve belki çok masum oyun çeşitleri de bulunmakta. “Apk oyun indir”, Android sürümü olan cihazlar da rahatlıkla uygulama ve oyun yüklenebilmektedir.
Kişiye göre değişen zevk algılarından yola çıkarsak insan beynini boşaltabilmek adına Android oyun seçeneklerinden pek çok alternatif bulunmaktadır. Serbest dünyada gangster oyunu olan Vegas gansgteri de son zamanlar da ilgi çeken bir mafya oyunudur. Oyun, sizleri günah şehrine çağırmaktadır.
Silah ve aksiyondan hoşlananlar için tasarlanmış eğlenceli ve sürükleyici olan bu oyun da 80 adet farklı hikâye bulunmakta ve birini seçip oyunu oynayabilirsiniz. Tablet veya telefonlar da oynanabilecek bu oyun, hem birbirinden farklı silah kullanarak hem de birçok efekt ve dövüşler ile özgürlüğünün sınırını zorlamanızı sağlamaktadır.
Kendi çetenizi kurup vegası ele geçirebilir, tüm baronları öldürüp savaşları kazanabilirsiniz. Birçok farklı modu etkin hale getirerek birbirinden farklı deneyimler kazanabilir ve kumarhaneler de paraya sahip olursunuz. Bu oyun sayesinde eğlenceyi, macerayı, özgürlüğü bir arada yaşıyor olacaksınız. Vegas Gangsteri oyununu, Android oyun indir kısmından bulup rahatlıkla telefonlarınıza indirebilmektesiniz.

NOT: Oyun boyutu 2,1 GB olduğundan güncelleme işlemini Wi-Fi üzerinden yapmanızı öneririz.

Vegas Gangsteri Android Aksiyon Oyunu

Vegas Gangsteri Android Aksiyon Oyunu

Vegas Gangsteri Android Aksiyon Oyunu
Vegas Gangsteri Android Aksiyon Oyunu

[29,02 Mb] (İndirme: 772)
Vegas-Gangsteri.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 4 197
 
Tarih 9-04-2015, 23:27
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.