Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android Şövalye Oyunu Darkness Reborn
Android Şövalye Oyunu Darkness Reborn

Android Şövalye Oyunu Darkness Reborn


Android Şövalye Oyunu - Darkness Reborn

Apk oyun indir bölümünde maceradan hoşlananlar için Darkness Reborn önerilebiliriz. Karanlık ve gizemli bölümleri atlayarak yeni yerler keşfedin, düşmanlarla kıyasıya mücadele edin, yüzlerce görevi tamamlamak için koşturun. Adrenalinin yüksek olduğu bu oyunda kötülük güçlerini yenerek iyiliği egemen kılmaya çalışın. Darkness Reborn için aksiyon ve macera karışımı bir RPG oyun diyebiliriz. Telefonuna yeni bir android oyun yüklemek isteyenler için iyi bir tercih olacaktır.
Oyunda bambaşka bir evren sizi bekliyor. Bu evrende düzen yok, kavga var, mücadele var. Bol aksiyonla dolu Darkness Reborn’da şövalye oyunu başlatan karakterdir. Bu şövalye şeytan tarafından lanetlenince aynı zamanda çok büyük bir güç de kazanmıştır. Bu yüzden sıradan değil, doğaüstü güçlere sahiptir.
Ancak şövalye siz değilsiniz. Siz şövalyenin doğaüstü gücüyle etrafa verdiği zararı önleyeceksiniz. Bunun için de size bağlı savaşçıları şövalyeye karşı taktiksel saldırtıp başarı öyküleri yazmalısınız. Oyun senaryo olarak benzerlerinden çok özgün duruyor. Ayrıca heyecan verici grafikler eşliğinde, karanlığı yani kötülüğü yok etmeye hazır olun. Düşmanların üzerine 6 savaşçı birden gönderebiliyorsunuz.
Görev bitince başka bir level farklı bir macerayla devam ediyor. Oyun sürecinde karakterlerinizi geliştirebilirsiniz. Rage modunu tercih ettiğinizdeyse gücünüz anormal şekilde artacaktır. Grafikler ve sesler açısından bizden yeterli puan alıyor. Mod ve haritalar değiştiğinden oyunda sıkılmak da pek söz konusu değil. Android oyun indir bölümünden ulaşabilirsiniz.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri




Android Şövalye Oyunu Darkness Reborn

[49,11 Mb] (İndirme: 48)
Darkness-Reborn.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 108
 
Tarih 21-02-2015, 02:29
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.