Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Camelot'un Kahramanları Android Şövalye Oyunu
Camelot'un Kahramanları Android Şövalye Oyunu

Camelot'un Kahramanları Android Şövalye Oyunu


Kral Arthur'un Dönüşü

Kral'ın hakkı olan Camelot, acımasız Kara Şövalye'nin eline geçti, kaleyi geri almak senin gibi bir kahramanın görevi. Ejderhaların gökleri süslediği orta çağ Avrupa’sında çoklu oyuncu modunda mücadele edin ve kendinizi tüm dünyaya kanıtlayın.
Kral Arthur'un efsanevi kalesi Camelot, Kara Şövalye tarafından fethedildi. Arthur ve dostu Merlin kalesini kurtarmak için Britanya'nın yenilmez ve korkusuz kahramanlarını göreve çağırıyor. Kralın aradığı kahraman sen değilsen kim?
Bu haklı ve vatansever mücadelende yalnız değilsin, yüzlerce kahraman arasından ekibine ve göreve layık olduğunu düşündüklerini seç ve ordunu kur. Bu android oyun içerisinde, her kahraman kendine özgü yeteneklerin ve güçlerin gösterildiği bir kartla temsil edilmektedir. Camelot'un en seçkin kartlarını bulmak için Kral Arthur'a ait on ayrı bölgede arama yapın.

Takım Ruhu:

Apk oyun indir ve Arthur'un 5 ayrı toprağındaki görevlerde mücadeleye hazır ol. Stratejini kur, birden fazla takım oluşturarak aynı anda hem ejderhalara hem de şeytanlara karı mücadele et.

Diğer Çevrimiçi Oyuncularla Mücadele:

Loncanızı kurun, armanızı oluşturun ve takımınıza diğer kahramanları takımınıza dâhil edin. Ordunuzun gücünü sınamak için dost oyuncularla takımlarınızı yarıştırın. Ne kadar seçkin bir ordu kurduğunuzu tüm dünyaya ispatlamak için teke tek (PvP) mücadelelerde kendinizi ispatlayın.
Android oyun indir ve Kral Arthur'un intikamını almak için mücadele et. Arthur'un Britanya'daki hâkimiyetini tanımayan düşmanlarınıza karşı gücünüzü ispat et. Unutma ki tecrübeli bir ordunun başındaki zeki bir komutanın yapamayacağı şey yoktur.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Camelot'un Kahramanları Android Şövalye Oyunu

[43,25 Mb] (İndirme: 54)
Camelotun-Kahramanlar.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 545
 
Tarih 21-02-2015, 17:16
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.