Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Motor Yarış Oyunları » Trial Xtreme 4
Trial Xtreme 4

Trial Xtreme 4


Hız Tutkusundan Vazgeçemeyenlere

Bugüne kadar milyonlarca defa indirilmiş, en iyi motosiklet oyunlarından birisi; Trial Xtreme 4. 80'e yakın farklı zorluk seviyesine sahip pistlerde yarışmanın keyfini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Ekstrem koşulların en iyi sürücüsü olduğunu ispatla, yarışlara ve turnuvalara katıl, teke tek düellolarda kendini kanıtla ve para kazan. Hedefiniz daima en yukarı olsun, Dünya sıralamasında en üstü hedefle, şöhretin ülkenle sınırlı kalmasın tüm dünyaya yayılsın. Bu android oyun seni dünya starı yapmak için bulunmaz bir fırsat.

Amansız Turnuvalar:

Apk oyun indir ve hem ulusal hem de uluslararası rakiplere karşı mücadele et. Yarışlarda başarılı olduğun sürece para ve hediyeler kazanacaksın.

Kıran Kırana Düeollo:

Turnuvalarda kazandığın paranın yetersiz olduğunu mu düşünüyorsun? O zaman dişine göre bir rakip belirle ve paranı ortaya koy, kazanan tüm parayı alır.

Birbirinden Zevkli Pistler:

3 boyutlu, gerçekçi grafiklerle dizayn edilmiş pistler seni derinden etkileyecek. Android oyun indir ve profesyonelliğine göre birçok seviyedeki pistler seni mest etsin. Oynadıkça tecrübe kazan. Yarışlarda kazandığın paralarla yeni motorlar al ve elindeki motorları yükselt. Hız tutkusunu doruklarda yaşa.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Trial Xtreme 4

Trial Xtreme 4

Trial Xtreme 4
Trial Xtreme 4

[21,71 Mb] (İndirme: 209)
Trial-Xtreme-4.apk


Reyting:

Kategori: Motor Yarış Oyunları / Yarış Oyunları
Gösterim: 2 731
 
Tarih 17-02-2015, 22:44
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: