Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Sistem Araçları » Antivirüs ve Mobil Güvenliği
Antivirüs ve Mobil Güvenliği

Antivirüs ve Mobil Güvenliği


Mobil Cihazlarınıza Antivirüs Programı

Günümüzde oldukça fazla pratiklik ve kolaylık sağlayan Android işletim sistemli mobil cihazlar yaygın olarak, geniş kitlelerce kullanılmaktadır. Kişilerde android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonlarının ve tabletlerin sayısı da gittikçe artmaktadır. Çünkü sürekli daha gelişmiş yeni versiyonlar piyasaya sürülmektedir.

Akıllı cep telefonları ve tabletlerin de internete girmesi ile mobil cihazlar zararlı ve casus yazılımlara, virüslere, Truva atlarına ve yemleme girişimlerine açık hale gelmiştir. Bilgisayarlar ve farklı işletim sistemleri için geliştirilen anti virüs yazılımlarının android uygulama için de geliştirilmiş pek çok türleri bulunmaktadır. Son derece güçlü ve gelişmiş anti vürüs ve mobil güvenliği yazılımında cihaz izleme, SMS, çağrı geçmişi ve rehber yedekleme, oldukça hızlı devamlı tarama motoru, görev yöneticisine tek bir tıkla cihaz performansını arttırma, uygulama ve gizlilik yöneticisine tek tıkla uygulama sağlamak, minimum düzeyde CPU kullanımı, bellek temizleme, aile koruması ve tüm güvenlik açıklarını tespit etmek gibi özellikler bulunmaktadır. Bu yazılımlar bir android program şeklinde nitelenmektedir.

Bu programları android işletim sistemli mobil cihazınıza yüklemek üzere Antivirüs ve mobil güvenliği android indir şeklinde arayabilirsiniz. Çünkü android için geliştirilen yazılım ve programlar diğerlerinden farklı olarak APK oyun indir bölümünde olup apk uzantılıdır.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 4.1.3
Antivirüs ve Mobil Güvenliği

[6,51 Mb] (İndirme: 76)
Antivirus-Mobil-Guvenligi.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 2 878
 
Tarih 25-03-2018, 16:19
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: