Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Strateji Oyunları » Throne Rush
Throne Rush

Throne Rush


Harika Strateji Oyunu Throne Rush

Android cihazlarda strateji oyunu oynamayı sevenler için güzel vakitler geçirilebilen Throne Rush oyunu klan oyunları arasındaki yerini almıştır. Klan oyunlarından bir tanesi olan oyunda bir köy ile oyuna başlıyorsunuz. Oyun içinde köyünüzü geliştirerek rakiplerinize karşı bir adım önde olabilirsiniz. Köyünüzü geliştirdikten sonra ise rakipler ile kolayca savaşabilirsiniz. Savaş sırasında elde edilecek olan ganimetler köyün gelişimi için kullanılabilir. Throne Rush oyununda çeşitli ligler bulunur. Yapılan savaşlarda başarı elde edilmesi kupa alınmasını sağlar ve bu kupalar aracılığı ile üst liglere geçebilirsiniz. "Throne Rush apk oyun indir" seçeneği ile stratejik karar vermenin önemini görebilir ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Oyun online oynanabilen bir oyun olduğu için internet bağlantınızın olması gerekir.

Oyunda ilk olarak küçük bir arazi ile başlanıyor. Köyün geliştirilmesi için tek bir işçi ile başlanılan Android oyun zamanla işçi sayısının arttırılmasına olanak tanımaktadır. İşçiler çeşitli yapılardaki inşaatların tamamlanması için kullanılan önemli karakterlerdendir. Altın ve et oyunda olmazsa olmaz değerlerdir. İnşaatların yapılması için altına her zaman ihtiyaç duyulur. Etler ise savaşçıların üretilmesi için kullanılır. Zamanla asker yaparak ordunuzu geliştirebilirsiniz. Diğer ülkeler ile savaş için belirlenen asker sayısı önemlidir. Savaşa gönderilen askerlerin tümü canlı da olsa tekrar köyünüze geri dönmez bu yüzden savaş stratejilerinin iyi belirlenmesi ve buna göre asker sayısının tespit edilmesi gerekir.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Throne Rush

[42,67 Mb] (İndirme: 89)
Throne-Rush.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 661
 
Tarih 13-02-2015, 00:18
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (1)
Monisha 20 Ağustos 2015 03:20
Go to Android market and cosohe free onscreen. These are no cost except data fee for download. Most free have annoying popup adds though. Also check reviews and what you must allow access to on phone. Read/ write contacts, change connectivity not good. They then can spam out your contacts and you.
Alıntı yap  Bildir        1
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: