Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Subway Surfers Hawaii
Subway Surfers Hawaii

Subway Surfers Hawaii


Subway Surfers Hawaii

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. "Subway Surfers Hawaii Android" oyunu bu seferde Amerika'nın meşhur sahil ve deniz kenti olan Hawaii 'de. Her versiyonunda olduğu gibi Kiloo bu versiyonunda oyunda çok iddialı görünüyor.
Mobil kullanıcılar da bağımlılık yapacak derecede sürükleyici olan bu muhteşem kovalamaca oyunu, Android dünyasında kendini artık kabul ettirmiş durumda.

Afacan bir çocuk, tren istasyonunda yaptığı haylazlıklarla istasyon bekçisini kızdırıyor ve bekçinin peşine düşmesi oyun başlıyor. Oyundaki gayeniz Jake'in, sinirli istasyon bekçisi ve köpeğinden kaçmasına yardımcı olmaktır. Daha önceki şehirlerde olduğu gibi vagonların arasından ve üzerinden geçerken önünüze çıkan altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Toplayabildiğiniz bu altınlarla ekstra güçler ve yeni karakterler satın alıp oyunu daha da eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz.
Eğer bundan önceki diğer şehirleri görmek ve indirip oynamak isterseniz diğer makalemizde bütün Subway Surfers sürümlerini bulabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.70.0


Subway Surfers Hawaii

[63,61 Mb] (İndirme: 548)
Subway-Surfers-Hawaii.apk


Reyting:

Kategori: Koşma ve Kaçış / Apk Oyun İndir
Gösterim: 19 947
 
Tarih 23-04-2017, 17:33
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (1)
kamil 12 Şubat 2015 21:00
teşekkürler. son sürüm anında cepte...:)))
  Bildir        1
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.