Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Samba: Videos + Reactions
Samba: Videos + Reactions

Samba: Videos + Reactions


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.1 ve üzeri

Android Samba Görüntülü Mesaj Uygulaması

Samba oldukça eğlenceli bir Android uygulama henüz Türkiye'de çok fazla kullanıcı tarafından bilinmese de, her geçen zamanda daha çok kullanıcıya ulaşmaktadır. Bu uygulamanın sunduğu temel işlev ise, bu uygulama üzerinden göndereceğiniz video mesajı arkadaşınıza ulaştığında, arkadaşınızın verdiği tepkiyi kaydedip size geri yollaması, bu da elbette oldukça eğlenceli olabiliyor.

Onlara komik, değişik, ilgi çekici ve farklı videolar gönderebilir, onların bu videolara verdiği tepkileri Samba video olarak kaydedip sizlere geri gönderecek ve onların tepkileri ile eğleneceksiniz. Samba Android program her an her yerde herhangi bir şey söylemek için kullanabilirsiniz.

Bu APK sizler de aynı şekilde arkadaşlarınızın sizlere gönderdiği görüntülü mesajlara, yine görüntülü karşılık verebilirsiniz.

İçerisinde bulunan stop-motion efektleri sayesinde, yaşadığınız anı harika bir şekilde kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz. Ayrıca tüm bu video mesajları daha sonra ne zaman isterseniz tekrardan izleyebiliyorsunuz. Bu Android indir ve en büyük artısı ise tüm bu sunulan özelliklerinin hepsinin ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulması, bu sayede rahat ve eğlenceli bir şekilde kullanabiliyorsunuz!
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.1.300
Tarih: 5 Şubat 2015

Samba: Videos + Reactions Samba: Videos + ReactionsSamba: Videos + Reactions
Samba: Videos + Reactions

Samba-Videos-Reactions.apk [9,02 Mb] (Sayaç: 6)


Reyting:

Kategori: Sosyal
Gösterim: 1 241
 
Tarih 8-02-2015, 02:21
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.