Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » N.O.V.A. 3 Freedom Edition
N.O.V.A. 3 Freedom Edition

N.O.V.A. 3 Freedom Edition


GÜNCELLEME TARİHİ: 12 Şubat 2015
MEVCUT SÜRÜM: 1.0.1d
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri


N.O.V.A. 3: Freedom Edition Oyununa Özet Bir Bakış

N.O.V.A. Freedom Edition iPhone veya iPad telefonlar için olduğu kadar Android oyun konseptine de giriyor. Daha çok bilim kurguya indirgeyebileceğimiz FPS özellikli bir oyundur. Birincil kişi nişancı oyun tarzı olarak (FPS), adeta Crysis’i küçük bir mobil cihaza sığdırmış gibi hissedeceksiniz.

Oyunun yapımcılığını ise çok kaliteli oyunlar üreten Gameloft üstlenmiş. Doğrusu oyun hakkını veriyor. "Apk oyun indir" bölümünden bulabileceğiniz bu oyunu beğeneceğinizi tahmin ediyoruz.

N.O.V.A. Freedom Edition senaryosuna kısaca baktığımızda; oyun çok gelişmiş bir yüzyılda geçiyor. İnsan ırkı dünyadan çok uzak galaksilere gidebilmiş ve buralarda kolonizasyon sürecini tamamlamıştır. Ancak karşılaştığı dünya dışı bir tehdit yüzünden bütün gücünü yiterek, dünyadan çok uzaklara gönderilmiş bir insan topluluğuna dönüşmüştür. Oyunun amacı da tam bu noktada başlıyor. Yani insan ırkının doğduğu yer olan Dünya gezegenine yeniden gidebilmek için mücadele etmektir. Oyun süresince başka gezegenlere de yolculuk edilebiliyor.

Oyun grafik motoru açısından da oldukça iyi düzenlenmiş. Aynı zamanda isterseniz single (tekli oyuncu) isterseniz multiplayer (çoklu oyuncu) moduna geçip oynayabilirsiniz. Ayrıca savaşan güçlü robotları düşman tehdidine karşı kullanabiliyorsunuz. Telefon ya da tablet klavyesinden oyundaki kahramanınızı yönlendirme yapabilirsiniz. Tekli oyun için ilk açılışta Campaign tıklayarak başlayabilirsiniz. Oyundaki kişilerin görünmez olması da mümkün. Bu açıdan Crysis oyununu akla getiriyor. Düşman yaratıkların görünmez olması ise oyunun zorluk derecesini artırmış. Bu oyuna Android oyun indir bölümünden ulaşabilirsiniz.


N.O.V.A. 3 Freedom Edition

N.O.V.A. 3 Freedom Edition


N.O.V.A. 3 Freedom Edition
N.O.V.A. 3 Freedom Edition

N.O.V.A.-3-Freedom-Edition.apk [16,04 Mb] (Sayaç: 325)


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 711
 
Tarih 15-02-2015, 15:31
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.