Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Angry Birds Epic
Angry Birds Epic

Angry Birds Epic


GÜNCELLEME TARİHİ: 19 Ocak 2015
MEVCUT SÜRÜM: 1.2.3
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri

DİL: TÜRKÇE

Angry Birds Epic Yepyeni Bir Android Oyun Macerası

Ücretsiz bir macera Android oyun olan Angry Birds Epic mutlaka denemeniz ve görmeniz gereken pek çok çeşitli savaş adaları ve maceralarını içeriyor. Üstelik pek çok yeni karakter ve kuş modelleri ile domuz adasını keşfetmeye hazır olun! Yepyeni savaş silahları ve yepyeni karakterler ile savaşmak artık çok daha zevkli bir hale geliyor. Angry birds efsanesine yeni katılan karakterler arasında dilediğinizi seçebilir ve oynadıkça karakterinizi geliştirip, daha çok savaş turnuvalarına katılma şansına sahip olabilirsin.

Bu "apk oyun indir" ve içeriğinde pek çok yeni savaş alanları bulunuyor. Köyler, dağlar ve köyler ile daha çok canavarlar ile yeni savaşlar başlatabiliyorsunuz. Kullanılan silah ve zırh modelleri için her bir yeni güncellemede yeni modeller sunulmaktadır. Sizlerde savaşarak güç toplayabilir ve puanlarınız ile silahlarınızı, koruma güçlerinizi geliştirebilirsiniz. Oyun içerisinde oldukça fazla zırh ve değişik giyim modelleri var. Bu değişik kıyafetler arasında karakterin için en uygun olanı seçersin ve kendi silahını da geliştirerek, savaşlara katılabilirsin!

Android oyun indir ve şimdi Angry Birds heyecanı yeni savaşlar ile devam ediyor. Bu oyunda karşı koyabileceğin pek çok yeni karakterler yeni farklı güçlere sahipler ve onları yendikçe çok daha kalabalık güçlü oluyorlar. Bunun için silahlarını güçlendirmeli ve hatta doğru silahları kullanmalısın. Oyunda en çok ilginizi çekecek olan fantastik domuzcuk adasını mutlaka görmeli ve savaşmalısınız.

Angry Birds Epic

Angry Birds Epic

Angry Birds Epic
Angry Birds Epic

Angry-Birds-Epic.apk [20,88 Mb] (Sayaç: 32)


Reyting:

Kategori: Atari Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 979
 
Tarih 6-02-2015, 23:47
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.