Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Shift Android Resim Programı
Shift Android Resim Programı

Shift Android Resim Programı


Android Fotoğraf Filtre Yapma Programı

Şimdiye kadar yapılmış olan foto düzenleme ve filtreleme uygulamalarının pek çoğunun sınırlı ayar ve erişim vermesi yüzünden, kullanıcılar diledikleri kalitedeki fotoğrafları ortaya çıkartmak için ücret ödeyerek uygulamaların full sürümünü satın almaları gerekiyordu fakat Swift uygulaması çok daha farklı ve hiçbir sınırlama getirmeden, fotoğraflarınızı dilediğiniz şekilde tek bir kolay tıklama ile filtreleyebilme imkânına sahip oluyorsunuz. Bu Android uygulama sayesinde fotoğraflarınıza tek bir ya da pek çok renk modeli ayrıca çeşitli şekilli yazılar da ekleyebilirsiniz.

Kendiniz yarattığınız fotoğraf filtrelerini daha sonra kaydedip kullanabilirsiniz. Böylece sadece bir tek fotoğraf için yaptığınız görsel ışıklandırma ve renklendirme düzenini, hiç uğraşmadan diğer bir başka seçtiğiniz fotoğraf üzerinde tek bir tık ile uygulayabilirsiniz.

Android indir ve pek çok filtre ve değişik renklendirme, yazılandırma özellikleri ile ortaya çıkarabilir ve kolayca kaydederek, daha sonrasında kullanabilirsiniz.
Shift APK sizlere klasik bir filtre uygulamasından çok daha fazlasını sunuyor.

Fotoğraflarını renklendirmek, netleştirmek ve yazı eklemek isteyen android kullanıcıları için son derece faydalı ve işe yarar bir Android program Shift.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri


Shift Android Resim Programı

[16,94 Mb] (İndirme: 22)
Shift.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 1 646
 
Tarih 5-02-2015, 23:49
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.